2013-07-20

Ar gali tikėtis atleidimo?...

  
Ar gali tikėtis atleidimo?...

Dažnai moterys klaidingai mano, kad mylintis vyras gali atleisti viską, tačiau jos labai klysta – mat sprendžia pagal save...

Didžioji dauguma vyrų yra įtarūs ir galvoja: jei jau ji tai padarė, vadinasi, pakartos dar ne kartą. O jei šis košmaras kartosis – tai neatleistina! Moterims svarbu žinoti, kas gi, vyrų akimis, yra didžiausios moters nuodėmės, kurias padariusios jos gali negrįžtamai sugriauti ilgai puoselėtus santykius.
Neištikimybė
Žvelgiant iš vyro pozicijų, atleisti neištikimybę moteriai – vadinasi, „palaiminti“ ją naujoms aistroms. Taigi, vyrai moterims neištikimybės neatleidžia. Apskritai, stipriajai lyčiai atlaidumas dažnai asocijuojasi su silpnumu, tad jiems atleisti yra tiesiog per sunku. Beje, gal prie šio vyrų bruožo įtvirtinimo nemenkai prisidėjo ir pačios moterys? Juk silpnų vyrų moterys niekada nevertino, todėl šiuolaikinis vyras ir įsivaizduoja turįs būti toks: stiprus ir neatlaidus.
 
Netgi jei vyras nenutrauks santykių, jo galvoje vis tiek nuolat suksis mintys apie gyvenimo draugės neištikimybę, ir kol už tai neatkeršys tuo pačiu ginklu, įžeista savimeilė neleis jam ramiai gyventi. Moteris tokią kainą sumoka už vyrui padarytą skriaudą, taigi, poros santykiuose prasideda „neištikimybės serialai“, ir praraja tarp dviejų artimų žmonių vis gilėja. Dažniausia tokie santykiai pasmerkti.
 
Savotiška neištikimybės atmaina yra išdavystė. Tik neištikimybė gali būti ir atsitiktinė, o išdavystė – sąmoningas veiksmas, ir vyrui tai dar skaudesnis smūgis. To jis tikrai niekada neatleis. Vyras, kurį išdavė moteris, verslo partneris ar kas nors kitas, jaus nuoskaudą, pyktį, norą keršyti.
 
Pranašumas
Stiprioji lytis labai sunkiai pakelia tokią „neteisybę“, kai, pavyzdžiui, moteris uždirba daugiau už savo mylimąjį ar kompanijoje pasirodo daugiau žinanti ir pan. Statistika rodo, kad tokios poros irgi dažnai išyra. Nenorite prarasti gyvenimo draugo? Tuomet būkite labai dėmesinga, įkvėpkite jam pasitikėjimo savimi. Protingas vyras šį savo „trūkumą“ kuo nors kompensuos, o kai moteris tokioje situacijoje ims rodyti savo pranašumą – jis jai šito niekada neatleis.
 
O labiausiai bet kuris vyras nepakenčia, kai moteris jį ima lyginti su kitais – ir ne jo naudai. Net jei moteris tepasakė, kad jis prasčiau įkalė vinį nei kaimynas ar kuris nors bendras pažįstamas, tai bus didžiulis smūgis jo savimeilei. Kiekvienai moteriai jos vyras turi būti vienintelis, pats geriausias, nepakartojamas. Nori nenori, moteris tai turi įrodinėti savo vyrui kasdien! Be abejo, jei nori būti laiminga pati ir suteikti laimę jam...
 
Savanaudiškumas ir kvailumas
Visus be išimties vyrus atstumia moters savanaudiškumas. Šaltą išskaičiavimą ir vartotojišką požiūrį į vyrą su stora pinigine stipriosios lyties atstovai dabar laiko vienu iš didžiausių ir labiausiai paplitusių moterų trūkumų. Vyrams patinka nepriklausomos, savarankiškos moterys, nesivaikančios pinigų, prireikus sugebančios pasirūpinti savimi. O kvailų moterų vyrai nemyli – jie jomis tik naudojasi. Už kvailą poelgį protingai moteriai vyras gali atleisti, bet pakęsti kvailus išsišokimus jei ir sugeba, tai nebent neilgai... Taigi, vyrai iš esmės neatleidžia moteriai ir už jos kvailumą.
  

Žymos: Santykiai, Moterys

Komentarai

Naujausi straipsniai