Tiesa.com   |   gubinas.lt   |   2016-11-08

2017-ųjų prognozė pagal Vedų astrologiją

  
2017-ųjų prognozė pagal Vedų astrologiją
© google.com
Vedų prognozės skiriasi nuo Vakarų astrologijos,
Kiekvienam Zodiako ženklui prognozės – skirtingos, tačiau esama ir bendrųjų tendencijų.

Kitais metais galime tikėtis daugiau palankių įvykių, kadangi mus veikiančios energijos suteiks daugiau optimizmo, tikėjimo. 2017-ieji nusimato kur kas palankesni nei 2016-ieji. Tiesa, geresnė metų dalis iki liepos vidurio.

Jei planuojate santuoką, tai darykite iki to laiko. Kiti mėnesiai pagal vedų astrologiją tuoktuvėms nėra palankūs. Svarbesnius darbus taip pat stenkitės atlikti iki liepos.
Visgi kiekvienam Zodiako ženklui prognozės – skirtingos. Tiksliausios – individualios rekomendacijos atsižvelgiant į asmeninį horoskopą. Tačiau esama ir bendrųjų tendencijų. Šios rekomendacijos skirtos mėnulio ženklams.
 
Savo mėnulio ženklą pagal vedų astrologiją galite sužinoti suvedę tikslią gimimo datą ir laiką Mėnulio kalendoriuje (paspaudę čia): Įveskite savo gimimo datą, laiką ir laiko juostoje įrašykite koks laikas buvo gimimo metu (vasaros, žiemos), tada spauskite skaičiuoti. Apačioje pamatysite užrašą kokiame žvaigždyne buvo Mėnulis Jūsų gimimo metu, tai ir bus Jūsų mėnulio ženklas.
 
Avinas
 
2017 metų pradžioje jaus pagerėjimą daugelyje gyvenimo sričių. Galimos kelionės, ypač kovo, balandžio mėnesiais. Tiems, kurie neturi partnerio, savo antrąją pusę gali sutikti rugsėjo mėnesį. Avinams sėkmė labiausiai šypsosis tuo atveju, jei namuose bus atsakingi ir rūpestingi. Avino ženklo atstovų laukia išties neblogi metai.
 
Jautis
 
Tikėtinas augimas įvairiose srityse, puikios karjeros perspektyvos. Žinoma, prireiks ir pastangų. Galimas ir darbo keitimas, ypač antroje metų pusėje. Metai kūrybiški, atsivers daug naujų galimybių.
Dvyniai
 
Šiam Zodiako ženklui taip pat nusimato neblogi metai. Ypač gerai seksis profesinėje srityje. Šiek tiek labiau įtemptas laikas nuo kovo iki gegužės. Tuo laiku reikėtų vengti konfliktų, konkurencijos. Palanku bus keisti gyvenamąją vietą. Didesnė įtampa jausis paskutinį metų mėnesį. Todėl pravartu bus nekonfliktuoti.
 
Vėžys
 
Teks nemažai paplušėti. Kadangi galimos problemos, susijusios su šeima bei karjera, šiose srityse reikės įdėti daugiau pastangų. Lengvesnis laikotarpis bus antroje metų pusėje. Šiuo periodu palanku bus įsigyti automobilį ar nekilnojamojo turto. Atsargesniems kitais metais reikėtų būti keliaujant. Teks mokytis daugelyje situacijų išlikti ramiems.
 
Liūtas
Jums metai, tikėtina, bus gana geri, augs finansai. Tačiau galima įtampa šeiminiame gyvenime, gali nuliūdinti vaikai. Svarbiausias uždavinys – mokytis tvardyti pyktį. Daugiau problemų gali kilti pirmoje metų pusėje.
 
Mergelė
 
Nusimato progresas, tačiau neišvengsite ir įtampos. Pirmoje metų pusėje gali tekti spręsti problemas, susijusias su santuoka. Tiems, kurie turės daug kantrybės, viskas klostysis kur kas palankiau. Tokiu atveju pavyks įgyvendinti ir labai didelius užmojus.
 
Svarstyklės
 
Palankus laikas pabaigti pradėtus darbus. Svarstyklės gali pagaliau gauti tai, ko labai ilgai laukė. Sėkmė nusišypsos versle, galite pakilti karjeros laiptais. Pirmoje metų pusėje patariama būti ypač išmintingiems, nes gresia problemos šeimoje. Skirkite daugiau dėmesio savo partneriams. Palanku megzti naujus ryšius su užsieniu.
Skorpionas
 
Šio Zodiako ženklo atstovo laukia daug netikėtumų ir siurprizų. Darbo rezultatai bei santykiai šeimoje priklausys nuo asmeninių pastangų. Teks ieškoti harmonijos tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Sėkmingesnė antroji metų pusė.
 
Šaulys
 
2017 metai bus gana aktyvūs. Šiek tiek gali varžyti asmeniniai santykiai. Svarbiausia – kryptingai siekti savo tikslų. Tada viskas eis į gera. Nestigs galimybių išplėsti savo veiklą. Didesnė sėkmė lydės iki rugsėjo mėnesio. Šauliai gali tikėtis pajamų iš nekilnojamojo turto. Nereikės jaudintis ir dėl sveikatos – ji bus kuo puikiausia.
 
Ožiaragis
 
Metai gana pozityvūs ir sėkmingi. Galima tikėtis naudingų sandorių. Džiugins ir įdomios kelionės. Palankūs metai tiems, kurie nori sutikti savo antrąją pusę ir yra pasirengę rimtiems santykiams.
 
Vandenis
 
Šiam Zodiako ženklui nusimato aktyvūs metai. Šiek tiek įtampos Vandeniai gali sulaukti darbe, tačiau jei į viską nežiūrės pro pirštus, gali būti apdovanoti. Palankesnė antroji metų pusė. Jei prisiims atsakomybę už savo gyvenimą, laukia didelė sėkmė.
 
Žuvys
 
Laukia sėkmingi ir turtingi metai. Fortūna šypsosis profesinėje veikloje. Gali sulaukti sėkmės bei paramos iš užsienio. Asmeniniame gyvenime taip pat palankus metas. Daugiau džiuginančių situacijų, perspektyvų nusimato pirmoje metų pusėje.
 
Kokie klausimai šiuolaikiniam žmogui patys aktualiausi?
 
Atrodo, kad laikai keičiasi, tačiau žmonijai rūpi vis tie patys dalykai: sveikata, tarpusavio santykiai, profesinė veikla… Tik negalima nepastebėti, kad šiuolaikinės moterys yra vyriškesnės, o vyrai moteriškesni. Kaip sėkmingai gyventi poroje? Apie visa tai kalbamės su žmonėmis. Daugeliui taip pat sunku išsirinkti profesiją. O kiekvienas juk nori gyvenime save realizuoti. Aišku, žmonėms rūpi ir ateitis, konkretūs įvykiai.
 
Kuo skiriasi vedų ir Vakarų astrologija?
 
Vakarų astrologai, tyrinėdami žmogaus horoskopą, daugiau žiūri, kokioje pozicijoje gimimo metu buvo Saulė, o vedų astrologai didesnį dėmesį kreipia į Mėnulį. Jis atskleidžia daugiau žinių apie žmogaus vidinį ir praeitą gyvenimą, karmą. Saulė labiau atspindi žmogaus išorinį gyvenimą. Kaip žinia, žmogaus sąmonė nulemia, kokį kūną jis gyvenime gauna.
 
Vedų astrologijos pagrindą sudaro traktatai kuriems daugiau nei penkis tūkstančiai metų. „Parašara-chora-šastra“, „Surya Siddhanta“, „Garga Samhita“, „Bhrigu Sutra“, „Brihad jataka“ – tai tik keletas iš jų. Jie buvo parašyti tokių iškilių asmenybių kaip Parašara Munis, Bhrigu Munis, Garga Munis, Narada Munis ir kt. Tai buvo ne paprasti žmonės, o geriausi Visatos protai, Guru – didieji išminčiai. Jų vardai sutinkami tokiuose Vedų traktatuose kaip „Mahabharata“, „Šrimad Bhagavatam“ ir kituose. Jų unikalūs apreiškimai iki šių dienų yra patvirtinami šiuolaikinių mokslinių tyrimų.
 
Primenu, kad vedos – pirmieji rašytiniai žmonijai žinomi žinių šaltiniai, užrašyti prieš 5000 metų. Vedų astrologija – mokslas, paaiškinantis, kaip Visatos dėsniai lemia žmogaus vystymąsi, kokios planetos veikia charakterį, likimą, kokias savybes žmogus atsinešė iš praeitų gyvenimų ir kokios užduotys jo laukia šiame gyvenime.
 
Kokia svarbiausia patyrusio vedų astrologo misija?
 
Patyręs astrologas gali paaiškinti žmogui, kokie elgesio principai padės koreguoti jo likimą, taip pat – kodėl žmogus atsidūrė vienoje ar kitoje situacijoje. Be to, šis specialistas gali duoti vertingų patarimų, kaip elgtis atsidūrus keblioje padėtyje. Vedų astrologas žmogui gali padėti renkantis profesiją, bandant suvokti silpnąsias ir stipriąsias savo charakterio savybes, siekiant išsiaiškinti palankias datas svarbiems darbams ir gyvenimo įvykiams. Gana svarbu išsiaiškinti tinkamiausią laiką pradėti vaiką, keliauti ir pan. Gavus teisingą patarimą ir juo pasinaudojus, likimas gali susiklostyti sėkmingiau. Vedų astrologo pareiga – nebauginti žmonių, bet suteikti žinių, padedančių keisti gyvenimą.
 
Beje, žmonės neretai kreipiasi į astrologus pagalbos tam, kad specialistui permestų atsakomybę už tam tikrus savo veiksmus. Vedų astrologas turėtų paaiškinti žmogaus veiksmų pasirinkimų pasekmes. Geras savo srities žinovas nekritikuoja kitų specialistų. Svarbu padėti žmogui nugalėti nežinojimą, kuris dažniausiai ir yra kančios priežastis. Kiekvienas, kreipdamasis į astrologą, turėtų suprasti, kad visos problemos vyksta tik dėl mūsų neteisingų veiksmų. Su problemomis susiduriame tam, kad išmoktume savo pamokas. Sutinku, kad likimą pakeisti nelengva, tačiau galime jau nuo šiandien pradėti keisti elgesį, o tada – tikėtis ir pozityvaus rezultato.
 
Ne kiekvienas linkęs prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą…
 
Tiesa ta, kad kelias ieškant gyvenimo prasmės prasideda nuo atsakomybės prisiėmimo už savo likimą. Psichoterapeutas, pasaulinio garso mąstytojas Viktoras Franklis, rašydamas apie išgyvenimą koncentracijos stovykloje, teigė, kad net pačiomis baisiausiomis akimirkomis išlikdavo tie žmonės, kurie ne klausinėjo savęs, kodėl visa tai jiems nutiko, bet galvojo, ką įmanoma padaryti net patekus į tokią sunkią situaciją. Kiekvienas, būdamas net kebliausioje padėtyje, gali panaudoti savo geriausias savybes ir talentus bei kažką sukurti, būti naudingas. To žinojimas ir man asmeniškai padėjo geriau suprasti savo egzistencijos prasmę.
 
Gyvenimo prasmė prasideda nuo suvokimo, kad atėjome į šį pasaulį ne tam, kad tiesiog išgyventume, juk gimėme žmonėmis, o ne gyvūnais. Pragyventi dieną vien tik tam, kad pavalgytume ir pamiegotume, reiškia tiesiog nevertinti savo žmogiškosios prigimties bei atsisakyti savo ateities. Tikrai vertėtų išmokti branginti savo laiką, nes jo nenusipirksime net už pačius didžiausius pinigus. Buda sakė: „Kiekvieną rytą mes gimstame iš naujo.“ Tai, ką padarysime šiandien, gali turėti didelę reikšmę mūsų gyvenime. Skatinčiau dažniau pasikapstyti po savo vidinį gyvenimą ir pabandyti atrasti ten glūdinčias vertybes. Labai svarbu suprasti, ko norime iš gyvenimo, kokios mūsų svajonės, ar apskritai jos mūsų, o gal tiesiog mums primestos. Mokslininkai apskaičiavo, kad net 80 proc. mūsų vertybių suformuotos aplinkos, o ne mūsų pačių.
 
Kas išduoda apie gerą ar blogą karmą?
 
Pirmiausia reikėtų džiaugtis, kad gimėme žmonėmis ir turime galimybę rinktis. Gerą karmą išduoda šeima, kurioje gimėme. Gimimas kultūringoje, turtingoje šeimoje gali būti geras atspirties taškas siekti savo tikslų. Žinoma, jei tuo tinkamai pasinaudojame. Turtas – gero likimo požymis, tačiau neišmintingai su juo elgiantis galima viską greitai iššvaistyti. Priklausomai nuo to, kiek žmogus turės žinių, kaip jis elgsis, tokią karmą toliau kurs šiame gyvenime. Geros ar blogos karmos požymius gali atskleisti ir horoskopas, numerologijos ar chiromantijos mokslai. Tačiau svarbiausia – sužinoti, kaip elgtis, kad nekurtumėte blogos karmos. Svarbu atlikti atitinkamus veiksmus: melstis ar medituoti, aukoti, daryti gerus darbus.
 
Tiesa, kad žmogui gyvenimo prasmės poreikis – įgimtas?
 
Be abejo. Kaip sakė Viktoras Franklis, jei žmogus neranda gyvenimo prasmės, jis kankinasi. Į šį pasaulį ateiname neatsitiktinai ir poreikį įprasminti savo gyvenimą dažniausiai jaučiame nuo vaikystės, nuo pirmojo klausimo Kodėl? Jei vaikas neteisingai auklėjamas, tų klausimų gali nebekilti. Jei gyvename nesąmoningai, plaukiame pasroviui, nesigėdydami savo nedorų poelgių, dažnai net nesuvokiame, kad elgiamės neteisingai. Juk dažnai atrodo, kad jei taip elgiasi visi, tai yra normalu. Pasak V. Franklio, visas žmogaus gyvenimas – tarsi abitūros egzaminas. Ne tiek svarbu užbaigti darbą, kiek jį kokybiškai atlikti. Moksleivis turi būti pasirengęs, kai skambutis paskelbs pamokos pabaigą, o mes kiekvieną akimirką turime būti pasiruošę gyvenimo baigčiai. Mirtis ir yra labiausiai gąsdinantis ir pasaulėžiūrą verčiantis keisti įvykis.
 
Gyvenimo prasmė – mokytis mylėti. Priklausomai nuo mūsų sąmonės, meilė mūsų širdyje progresuoja arba degraduoja. Meilė susijusi su pasiaukojimu. Priklausomai nuo sąmonės lygio, gyvenime pereiname skirtingas pakopas.
 
 
Kokias jas išskirtumėte?
 
Pirmoji pakopa – kai mylime tik save ir mums svarbiausia, kad patiems būtų gerai. Antroje pakopoje mes mylime tuos, kurie mums suteikia džiaugsmo, sutinka su mūsų nuomone bei palaiko mūsų idėjas. Tai yra mūsų artimieji, draugai, bendraminčiai. Trečioji pakopa susijusi su gana aukšta sąmone – galime mylėti ir tuos, kurie su mumis nesutinka, nesuteikia gyvenime jokio pasitenkinimo. Jie net gali trukdyti gyventi, tačiau į juos žvelgiame kaip į savo mokytojus ir esame dėkingi už gerus bei blogus pavyzdžius. Aukščiausia pakopa – transcendentinė sąmonė. Tai šventųjų lygis. Toks žmogus myli visas gyvas būtybes. Tai jokių proto ribų neturinti sąmonė. Šį lygį pasiekia tik vienetai. Didelė sėkmė, jei mums pavyksta atsidurti šalia tokių žmonių ir kažkuo prisidėti prie jų misijos. Viena iš gyvenimo prasmių ir galėtų būti ieškoti tokių žmonių bei gauti įkvėpimą jų klausantis.
 
 
  

Žymos: Horoskopai, vedų astrologija, 2017 metai

Komentarai

Naujausi straipsniai