Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-01-02

13 tik milijonieriams būdingų įpročių

  
13 tik milijonieriams būdingų įpročių
© pixabay.com
Milijonierių gyvenimą rašytojas studijavo itin kruopščiai.
Bandos jausmas turtuoliui – svetimas, jie susikuria savo bandą, kai likusieji nenori arba bijo išsiskirti iš kitų.

Žmonių, savo pastangomis tapusiais milijonieriais, gyvenimus skrupulingai išstudijavęs rašytojas sudarė sąrašą įpročių, būdingų turtingiesiems.

us penkerius metus kasdien bendravo su turtingaisiais ir vargšais ir per šį laikotarpį aktyviai bendravo su 233 milijonieriais bei 128 nepasiturinčiais žmonėmis, taip ieškodamas esminių skirtumų tarp šių socialinių grupių.
Be to, pats rašytojas yra pabuvojęs abiejų barikadų pusėse ir patyręs, ką reiškia gyvenimas milijonieriaus šeimoje bei kęsti nepriteklių: jo tėvas buvo turtuolis, tačiau klestintį jo verslą sunaikino pražūtingas gaisras kai T. Corleyui buvo 9-eri ir nuo to laiko 11 asmenų šeima gyveno skurde.
 
Tyrinėdamas turtingųjų ir varguolių elgseną rašytojas sudarė sąrašą įpročių, būdingų žmonėms, kurie savo pastangomis tapo milijonieriais.
 
1. Jie nuolat skaito. 88 procentai šių turtuolių kasdien bent pusvalandį praleidžia su knyga rankoje, taip gerinti savo išsilavinimą, tobulėjimą, gilindami žinias.
 
2. Jie treniruojasi. 76 proc. milijonierių mankštinasi, bėgioja, vaikšto, važinėja dviračiu arba atlieka aerobikos pratimus taip norėdami pagerinti ne tik sveikatą, bet ir smegenų veiklą.
 
3. Jie bendrauja su sėkmingais žmonėmis. Dauguma turtuolių susitinka su motyvuotais, daug savo darbu pasiekusiais žmonėmis. Taip siekiama išvengti negatyvaus požiūrio ir nesėkmingųjų įtakos.
 
4. Jie išsikelia sau tikslus. Dauguma trokšta gyventi kaip milijonieriai, o jie patys nesivaiko svetimų svajonių – tiksliai susikuria savąsias ir jų siekia.
5. Jie anksti keliasi. Bendras bruožas – turtuoliai keliasi žymiai anksčiau nei prasideda darbo diena. Taip jie siekia išlaikyti kontrolę, kurią gali sutrikdyti tokia kasdieniai reiškiniai kaip eismo spūstys.
 
6. Jie turi ne vieną pajamų šaltinį. 65 proc. tiriamųjų prieš tapdami milijonieriais turėjo mažiausiai tris pajamų šaltinius, kad nebūtų priklausomi nuo vieno.
 
7. Jie turėjo mentorius. Geras mokytojas mokytojai nukreipia teisingu keliu ir pagreitina kelionę tikslo link.
 
8. Jie mąsto pozityviai. Ilgalaikė sėkmė įmanoma tik turint pozityvų požiūrį. Tereikia mokėti neklausyti blogų minčių.
 
9. Jie neseka paskui minią. Bandos jausmas turtuoliui – svetimas, jie susikuria savo bandą, kai likusieji nenori arba bijo išsiskirti iš kitų.
10. Jie išmano etiketą. Dauguma turtuolių dar prieš tapdami milijonieriais žinojo pagrindinius etiketo principus, tokias kaip elgesio prie bendro stalo manieras ar aprangos kodus.
 
11. Jie padeda kitiems būti sėkmingais. Tapę turtingais žmonės atpažįsta tuos, kurie turi tikslus, yra orientuoti į juos, nusiteikę pozityviai. Ir mielai jiems padeda.
 
12. Jie skiria laiko apmąstymams. Rašytojas pastebėjo, kad dauguma milijonierių kasdien skiria bent 15-30 min. niekam kitam, tik pamąstymams vienumoje.
 
13. Jie trokšta grįžtamojo ryšio. Jie nebijo kritikos ir po kiekvieno sprendimo nori girdėti įvertinimus, net jei tai būtų blogas įvertinimas. Tokį jis supras kaip pamoką.
 
  

Žymos: Skurdas, įpročiai, elgsena, milijonieriai, vargšai

Komentarai

Naujausi straipsniai