Tiesa.com   |   2016-02-03

Vasario mėnesio horoskopas

  
Vasario mėnesio horoskopas
© Pixabay.com nuotr.

Vasaris jau atkulniavo, o ką šiam mėnesiui jums žada žvaigždės? Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką pranašauja vasario mėnesio horoskopas.

Avinas. Pirmoji vasario mėnesio pusė atneš įvairių siurprizų. Pagaliau galėsite nusipirkti tai, apie ką seniai svajojote. Svarbu neatmesti gerai neapsvarsčius ir nepatikrinus kiekvieno naudingo pasiūlymo. Mėnesio pabaigoje gyvenimas apsiblaus. Stenkitės nepasiduoti blogai nuotaikai, kad neįsivarytumėte rimtos depresijos.
Jautis. Jaučio siekis įtvirtinti savo autoritetą šeimoje, darbe arba visuomenėje pareikalaus iš jo daugiausia dėmesio ir energijos. Jam lengvai seksis palenkti į savo pusę ne tik draugus, bet ir pavyduolius, susirasti bendražygių. Deja, reikia būti labai atsargiam – netaktiška replika ar netinkamas sąmojis gali įžeisti ir nuteikti priešiškai jam reikalingiausią žmogų.
 
Dvyniai. Vasario mėnesį aplinkiniai erzins jus savo elgesiu, nedraugiškai nusiteikę žmonės visaip trukdys įgyvendinti planus. Patartina nesikarščiuoti ir nebandyti galva pramušti sienos. Geriau nusiraminti, pasvarstyti ir veikti atsargiai, tyliai, pamažu, pasinaudojant jums būdingu žavesiu ir išradingumu.
 
Vėžys. Vasario mėnesį reikėtų pasirūpinti sveikata. Viskas erzins, būsite pasirengęs lengvai pravirkti ir neretai jausis kaip apleistas našlaitis. Tada likimas parodys, kad nėra nuo jūsų nusigręžęs. Kolegos, artimieji, draugai ir brangūs žmonės uoliais stengsis jums padėti. Mėnesio pabaigoje pasijausite vėl mylimas, laimingas.

Liūtas. Neišvengiami audringi konfliktai ir pavydo scenos. Kilus konfliktui su mylimu asmeniu geriau sugalvoti kokį nekaltą pretekstą ir kuriam laikui išsiskirti, pailsėti, pabūti be jo. Vasario pabaigoje nesusipratimai pasibaigs. Galėsite mėgautis romantika. Iki to laiko verčiau pasinerti į darbus ar visuomeninę veiklą, nes jums gali kilti genialų idėjų.
 
Mergelė. Ar ne laikas atsiriboti nuo artimųjų ir draugų problemų, jei užtenka savų? Palikite jiems galimybę savarankiškai kapstytis ir spręsti problemas patiems. Jūs negalite užsiversti ant savo pečių kitų žmonių vargų ir jų nešti. Jie turi patys veikti, ieškoti išeičių ir pasimokyti iš savo klaidų.
 
Svarstyklės. Malonūs susitikimai ir vakarėliai su draugais padės pajusti tikrąjį gyvenimo skonį. O štai darbe atmosfera bus apniukusi, kaupsis audros. Protingiausia būtų stengtis iš anksto užbaigti darbus, nieko neatidėlioti rytdienai, nes nežinia, kas lauks rytoj. Vaikus auginančioms Svarstyklėms daug rūpesčių kels jų atžalos ir reikalaus papildomo dėmesio.
 
Skorpionas. Kantrybė, ramus apskaičiavimas ir nuoseklumas padės išvengti beprasmiškų judesių ir jėgų švaistymo. Antroje mėnesio pusėje likimas apdovanos Skorpioną už šią ramybę. Jis galės atnaujinti draugiškus ryšius ir užmegzti naujų naudingų pažinčių, pasitaikys gerų pasiūlymų, galimybių užsidirbti papildomų pinigų.
Šaulys. Smulkūs rūpesčiai vasario mėnesį pasiglemš visą Šaulio laiką. Jam teks lakstyti po įstaigas, tvarkyti dokumentus, užsiimti artimųjų ir giminaičių problemų sprendimu. Darbe jo reikalai judės lėčiau, nei norėtų, bet nusiminti neverta. Lėtai, ramiai ir kantriai judėdami į priekį, pasieksite tikslą greičiau už kitus ir pelnysite pagarbą ir meilę tų, kuriems padėsite.
 
Ožiaragis. Patartina neskubėti su pirkiniais ir atidžiai išklausyti kitų patarimus ir kruopščiai išsiaiškinti pačiam. Kiekvieną kartą palyginkite mažiausiai dešimties parduotuvių siūlomą produkciją, kainas ir kokybę. Pirkite tik tada, kai būsite atlikę kruopščią analizę ir galėsite būti tikri, kad išsiaiškinote viską. Lygiai taip pat nedera skubėti priimti sprendimų asmeniniame gyvenime.
 
Vandenis. Vasario mėnesį vandenis bus iki ausų pasinėręs į asmenines problemas. Jis mielai dalysis savo rūpesčiais su kitais ir ieškos pagalbininkų. Patartina visą mėnesį atsargiai elgtis su pinigais, nesileisti į jokius rizikingus sandėrius, nesudarinėti abejotinų sutarčių, o stambius pirkinius atidėti vėlesniam laikui.
 
Žuvys. Žuvims vasario mėnuo gresia prasidėti konfliktais visuose frontuose. Joms atėjo laikas nusileisti į dugną ir pasislėpti, tyliai sulaukti to meto, kai visos audros nurims, ir tik tada iškilti į paviršių. Atidėkite svarbių klausimų sprendimus ir neženkite jokių žingsnių, kol visiškai neatgausite pusiausvyros.
  

Žymos: Vasario mėnesio horoskopai

Komentarai

Naujausi straipsniai