Tiesa.com   |   namudizainas.lt   |   2017-08-10

Originalių šviestuvų namams idėjos (nuotraukos)

  
Originalių šviestuvų namams idėjos (nuotraukos)
© namudizainas.lt
Tinkamai parinkti šviestuvai padeda sukurti išskirtinę nuotaiką namuose.
Kambaryje drąsiai derinkite stalo, pakabinamus, pastatomus šviestuvus

Šviestuvų įvairovė suteikia laisvę kuriant apšvietimo sistemas namuose. Šviestuvai turėtų gražiai atrodyti tiek įjungti, tiek ir išjungti. Tai juk interjero puošybos detalė!

Labai svarbu žinoti apšvietimo poreikius kiekvienoje patalpoje. Tai padėtų suplanuoti bei suderinti apšvietimo būdus: pagrindinį, pagalbinį ar derinant abu kartu. Kadangi kartais yra sunku pasitenkinti vien tik lubiniu pagrindiniu šviestuvu, labai dažnai yra naudojami keli apšvietimo šaltiniai.
Skaitymui yra reikalingas koncentruotas apšvietimas – toršeras, stalinis ar sieninis šviestuvas. Darbo vietoje, vonioje, virtuvėje taip pat neapsieisime be koncentruotą šviesą skleidžiančio šviestuvo.
 
Kambaryje drąsiai derinkite stalo, pakabinamus, pastatomus šviestuvus.
 
Labai patogus dalykas – šviesos reguliatorius, leidžiantis jums kiekvienai situacijai išgauti atitinkamą šviesos intensyvumą ir sukurti vis kitą nuotaiką.
 
Šviestuvų įvairovė labai plati: nuo paprastos lemputės ant laido iki prabangių krištolinių, keraminių, porceliano, stiklo, metalo, plastikinių, tekstilinių, popierinių šviestuvų.
 
Šviestuvą rinkitės atsižvelgdami į kambario dydį, formą, lubų aukštį ir bendrą interjero stilių, kad jis netaptų visiškai atskira detale, o įsilietų į harmoningą visumą. Sėkmės renkantis!
  

Žymos: Namai, Interjeras, šviestuvai

Komentarai

Naujausi straipsniai