Tiesa.com   |   Obuolio leidykla   |   2015-09-24

„Netobula moteris.“ Toms, kurios savo netobulumus paverčia stiprybėmis (KONKURSAS)

  
„Netobula moteris.“ Toms, kurios savo netobulumus paverčia stiprybėmis (KONKURSAS)
© Obuolio leidyklos nuotr.

„Netobula moteris“ – tai dar viena neįprastu ir originaliu stiliumi parašyta lietuvės Anželikos Liauškaitės knyga, kurioje surinkti ir nuosekliai sudėti pasakojimai apie šiuolaikišką, kūrybingą ir ambicingą jauną moterį. Juose ne tik susipina skirtingos nuotaikos, gyvenimo akimirkos, bet ir atsiskleidžia miesto moters kasdienybė bei troškimas atrasti savo laimę.

Nepraleiskite progos sudalyvauti puikiame KONKURSE ir laimėti „Netobula moteris“ knygą! Konkurso sąlygas galite išvysti apsilankę „Tiesos“ socialinėje paskyroje „Facebook“.
Visų svarbiausia, jog „Netobuloje moteryje“ kiekvienas išorinis trūkumas ir charakterio netobulumas tampa individualumo bei vidinės stiprybės ženklu, padedančiu atskleisti gyvenimo meilės, džiaugsmo ir moteriškumo paslaptis.
 
Pati autorė prasitaria: „Netobula moteris“ – turbūt pats maloniausias ir nuoširdžiausias mano pasakojimas apie moterį, kuri kasdien įkvepia ir kuria. Tikiuosi, šie moters užrašai taps ne tik ypač gražia puošmena skaitytojų knygų lentynoje, bet ir dalele jų asmeninio minčių pasaulio.“
 
Knygą papuošė talentingų Lietuvos fotografų komanda, taip pat jos nuotaiką sukūrė išskirtinės Anyos Dee iliustracijos ir žaismingi moterų portretai.
 
 
 
  

Žymos: Knyga, Obuolys, Netobula moteris

Komentarai

Naujausi straipsniai