Tiesa.com   |   namudizainas.lt   |   2016-02-21

Kabanti kėdė jogos pratimams namuose

  
Kabanti kėdė jogos pratimams namuose Kėdę galima tvirtinti bet kuriame kambaryje, koridoriuje ar net vonioje.

Kabančios kėdės dizaino projektas realizuotas dar 2012 m. Projekto tikslas buvo sukurti baldą-detalę fitnesui, fiziniams ar jogos pratimams atlikti gyvenamąjame ar svetainės kambaryje.

“Zen Circus” koncepciją kabančios kėdės dizainui įkvėpė antigravitacinė joga ir cirkas. Dizaineriai Alexia Moisan, Caroline Kermarrec ir Kevin Geffroy sukūrė dizaino produktą, galintį tapti sportuojančio ar joga užsiimančio žmogaus gyvenamojo kambario atributu.
Kabanti aero jogos kėdė ar treniravimosi priemonė yra tinkama jogos kūno tempimo, fitneso ar akrobatiniams pratimams atlikti. Kėdės audinys yra elastingas ir tvirtas, priglusdamas bei atkartodamas kūno formas, kabant kėdėje, padeda sustiprinti nesvarumo erdvėje pojūtį.
 
Tai gaminys rekomenduojamas žmonėms, ieškantiems naujos, žaismingas patirties savo kūnui sustiprinti, sielai atgaivinti, neišeinant iš savo svetainės kambario.
 
 
Fitneso ar jogos kėdė yra tvirtinama prie lubų. Po treniruotės ji transformuojasi į patogų hamaką, tampantį puikia meditacijos ar atsipalaidavimo priemone svetainės kambaryje.
Aišku, kėdę-hamaką galima tvirtinti bet kuriame kitame kambaryje, kad ir erdvesniame koridoriuje ar net vonios kambaryje.
 
Zen Circus kėdė – tai tendencijos baldų, skirtų fitnesui, fiziniams pratimams ir jogai realizacija. Naudokite kėdę kūno formų tobulinimui ir proto ramybei lavinti, atrandant ir laiko nuovoką prarandant jogos kūno tempimo formose.
 
 
  

Žymos: namų dizainas, kabanti kėdė

Komentarai

Naujausi straipsniai