Tiesa.com   |   2015-11-25

Horoskopas gruodžio mėnesiui

  
Horoskopas gruodžio mėnesiui
© Pinterest.com
Visas jėgas ir laiką turite skirti darbui, o antroje mėnesio pusėje Jūsų laukia malonus atokvėpis.
Gruodžio mėnuo yra labai tinkamas metas atviriems prisipažinimams, siūlymams susituokti.

Paskutinis 2015-ųjų mėnuo bus kupinas įvairiausių netikėtumų, ne visada teigiamų, tačiau tikrai ryškus ir dinamiškas. Astrologai sako, kad paskutinį metų mėnesį daug kas stabilizuosis ir daugiau nepasikartos nemalonios situacijos, kurių pakako praeitam laikotarpyje, ypač lapkritį. Tinkama Saturno padėtis lems teigiamą požiūrį visiems zodiako ženklams, galimi laimėjimai, tinkami konfliktų sprendimai.

Jausmų srityje pirmasis žiemos mėnuo bus pats karščiausias. Aistros kunkuliuos beveik kiekvienos poros gyvenime. Dažnai pavydas ims viršų, tačiau mėnesio pabaigoje viskas nurims, bus galima mėgautis jaukiu šeimos židiniu. Vis tik reikėtų pasirūpinti savo sveikata. Žvaigždės palankios, jei norite atsikratyti kurio nors žalingo įpročio.
Gruodžio pradžioje visas jėgas ir laiką turite skirti darbui, o antroje mėnesio pusėje Jūsų laukia malonus atokvėpis ir pakilus švenčių laukimas. Svarbu šiais metais pasirūpinti dovanomis savo artimiesiems. Ir ne bet kokiomis‼ Geriau, kad dovanos būtų originalios, o ne brangios. Tai labai tinkamas metas atviriems prisipažinimams, siūlymams susituokti.
 
AVINAS. Šio ženklo atstovams gruodis bus vienas iš sėkmingiausių periodų. Aplink Jus susiburs artimų žmonių, bendraminčių ratas. Jei šį mėnesį veiksite ryžtingai ir net šiek tiek agresyviai, tai rasite raktą nuo savo sėkmės durų. Sunku įsivaizduoti palankesnes aplinkybes, tačiau per daug neatsipalaiduokite, nes visada atsiras šaukštas deguto, galintis sugadinti statinę medaus.
 
Finansų srityje Jūsų taip pat laukia unikali galimybė pakeisti nusistovėjusią situaciją. Nepraleiskite jos. Sukaupkit paskutines jėgas ir užbaikit pradėtus darbus ar projektus anksčiau nei planavote. Susikaupimas ir motyvacija padės pasiekti didžiausių aukštumų.
 
Asmeniniai santykiai padovanos daug netikėtumų, jausite ypatingą savo partnerio dėmesį ir švelnumą.
 
Atsakykite tuo pačiu ir Jūsų namuose įsivyraus harmonija. Skirkite laiko mintims susidėlioti ir ateinančių metų planams. Neabejokite savo pasirinkimu, net jei namiškiai ir nepritars Jūsų nuomonei. Naujus metus patariama sutikti su gerais, laiko patikrintais draugais, kurie visus praėjusius metus buvo greta.
 
JAUTIS. Tai ne pats palankiausias mėnuo, tačiau Jums nestigs energijos. Gera žinia ta, kad šį mėnesį bent jau darbinėje veikloje viskas klosis lengvai, užduotys spręsis be didelio vargo, o Jūs galėsite tikėtis naujų pelningų projektų. Jei esate verslo žmogus, tai pagalvokite apie naujas perspektyvas.
Būkite atidūs, nes kylančios dvejonės gali nukreipti netinkama linkme, atsidursite ten, kur nebus galimybių tobulėti. Todėl devynis kartus pamatuokit ir tik dešimtąjį kirpkit, apmąstykit visas naujas idėjas, gerai išanalizuokit visą Jums prieinamą informaciją. Atminkit viena – neleiskit savo emocijoms pasireikšti darbo srityje.
 
Asmeniniame gyvenime teks spręsti ne vieną mįslę, ir jos nebus pačios lengviausios. Daug jėgų pareikalaus konfliktai, kylantys dėl smulkmenų. Itin susikaupę būkite gruodžio 26-ają, kitaip Naujųjų metų šventė nebus tokia, kokios Jūs norėtumėte. Būkite sąžiningi ir teisingi, neleiskite aplinkiniams Jūsų provokuoti.
 
DVYNIAI. Gruodis – gana ramus ir pozityvus mėnuo. Jums lengvai pavyks išvengti problemų arba sausiems išlipti iš balos.
 
Deja, darbo sferoje Fortūna Jums pamirš šypsotis. Bet tai nereiškia, kad ir iš to Jūs negausite naudos. Metų pabaigoje kaip tik atsiras galimybė pagerinti savo finansinę padėtį, galbūt sulauksite net naujų darbo pasiūlymų. Tačiau iki to laiko būkite atsargūs su pinigais: neinvestuokite, nesivelkite į neaiškius pasiūlymus, nepasirašykite abejotinų sutarčių.
 
Asmeninių santykių ir meilės fronte jokių nemalonumų neturėtų būti. Priešingai, jei turite kažkokių ketinimų, tai kliūčių juos įgyvendinti nekils. Nekreipkite dėmesio į tai, ką sako kiti, elkitės taip, kaip Jums atrodo teisinga, nes tai Jūsų gyvenimas. Jausite mylimojo palaikymą visuose savo sprendimuose.
VĖŽYS. Metų pabaiga bus nelengva, nes likimas pateiks daug įvairių situacijų. Nepatartina imtis naujų projektų. Pasistenkit šiuo laikotarpiu būti mažiau matomi ir girdimi, tai padės Jums išvengti daugelio nemalonių problemų ir nepalankių aplinkybių.
 
Tačiau antroje mėnesio pusėje bus Jūsų laikas. Turėsite daug energijos, tik neeikvokit jėgų smulkmenoms, nes metų gale paaiškės, kad nieko ypatingo ir nenuveikėt. Jei dar neturite savo verslo, tai pats laikas apie jį pagalvoti, nes palankus metas atsidurti reikiamu laiku tinkamoj vietoj tarp naudingų žmonių.
 
Santykiuose tai niekuo neypatingas laikas. Jūs būsite laimingi draugų rate, bendravimas su partneriu tekės ramia vaga. Patariama Naujus metus sutikti kitam mieste, dar geriau – kitoj šaly. Tai laikas, skirtas Jūsų kūrybinei, intelektualinei veiklai.
 
LIŪTAS. Metų pabaiga dviprasmiška. Jausite energijos stygių, kils nuolatinių abejonių, nesusipratimai darbo reikaluose. Įtampą jausite beveik visą mėnesį. Jums prireiks tikrai nemažai pastangų, kad įveiktumėt susiklosčiusias aplinkybes.
 
Būkite darbe susikaupę, atidūs, nepraleiskite pro akis nė mažiausios smulkmenos. Santykiuose su kolegomis ar partneriais nedemonstruokite savo žavesio, net pašmaikštavimus atidėkite geresniems laikams. Apskritai, Liūtams geriau mažinti apsukas ir vengti aktyvios veiklos.
Asmeninis gyvenimas klostysis kur kas sėkmingiau, akivaizdus romantinis pakilimas. Nenusiženkite savo principams, tačiau stenkitės pamaloninti šalia esančius brangius žmones. Gruodžio pabaigoje turėsite spręsti iškilusią dilemą ir tai bus žingsnis į naują Jūsų ateitį. Nebijokite permainų, pasitikite jas, pasitikėdami savimi.
 
MERGELĖ. Pirmoji mėnesio pusė leis Jums atsipūsti nuo lapkričio problemų. Bet antroje kamuos nerimas, abejonės, šiokie tokie sunkumai finansų srityje.
 
Darbo reikalai truputį komplikuosis, nereikėtų aklai pasitikėti sėkme. Priešingai, reikia susitelkti prie iškilusių nesklandumų. Tik Jūs žinote, kas geriausia Jums ir kaip to pasiekti. Kitų nuomonė gali tik klaidinti. Pasistenkite šiuo metu išvengti intrigų, blaškymosi.
 
Namų aplinkoje jausitės kur kas geriau, čia būsite išklausytas ir suprastas, Jūsų lūkesčiai bus patenkinti. Jei planuojate kažkokį vakarėlį ar išvyką, tai būkite tikri – viskas vyks pagal Jūsų planą. Gruodžio pabaigoje vertėtų susimąstyti, ar tinkamai elgiatės su artimaisiais. Taip išvengsite išdidžios vienatvės.
 
SVARSTYKLĖS. Gruodis – Jūsų spindėjimo metas, Jūsų žvaigždžių valanda. Greitai ir sėkmingai rasite atsakymus į klausimus, kylančius ne tik Jums pačiam, bet ir aplinkiniams.
 
Darbinėje veikloje laukia pelnytos pagyros. Atkreipkite dėmesį, ar dabartinė veikla vis dar teikia Jums malonumą. Tinkamiausias metas imtis to, ko Jūs iš tiesų trokštate. Nustokite skųstis nesiklostančiomis aplinkybėmis, dabar viskas – Jūsų rankose. Jei neišsigąsite naujovių, likimas Jums padovanos kitokią spalvų gamą. Gruodis – kardinalių pokyčių metas, tik turite nugalėti savo baimes.
 
Santykiuose daug ką reikės permąstyti. Gali užklupti nepasitikėjimas savimi būtent jausmų srityje. Tai aktualu pirmąsias dvi savaites. Turėsite rinktis ir prisitaikyti prie pasirinkto. Neribokite šalia esančiųjų laisvės, atvirai kalbėkite apie savo baimes ar klaidas. Būkite atidūs šeimos nariams – tai stipriausias Jūsų ramstis.
 
SKORPIONAS. Paskutinis besibaigiančių metų mėnuo sėkmingas ir šio ženklo atstovams, tačiau tik tiems, kurie labai stengsis. Kuo daugiau iš savęs pareikalausite, tuo gausiau Jus apdovanos žvaigždės.
 
Darbe viskas klostysis puikiai, tačiau kaip niekas kitas privalote valdyti savo emocijas. Pasistenkite reikalus tvarkyti diplomatiškai, jokio pakelto tono ir daug tolerancijos.
 
Meilėje vadovaukitės dviem taisyklėm. Pirma, nebijokite klausti ir vėl klausti, kad neliktų jokių dviprasmybių, nutylėjimų. Antra, nekelkite savo norų aukščiau tų, kurie Jums brangūs.
 
ŠAULYS. Jei nesureikšminsit vienos kitos problemėlės, tai gruodis Jums – perspektyvus ir sėkmingas. Ypač darbo srityje. Žvaigždės teiks įvairių pasiūlymų, o Jūs puikiai jais pasinaudosite. Svarbios bus gruodžio 12–14 dienos. Šiuo metu greičiausiai kažkas pasikeis Jūsų vertybių sąraše. Ir labai akivaizdžiai.
 
Bendradarbiai gali mėginti Jus išmušti iš vėžių. Nepasiduokite‼ Būkite atviri ir sąžiningi, nesileiskite provokuojami, ir jiems teks užleisti lyderio pozicijas Jums. Kad ir kokį kelią pasirinktumėte – neišklyskite iš jo, nes sėkmės vėjelis gali greitai pakeisti kryptį.
 
Asmeniniame gyvenime tikėtinos nemažos permainos, kurios visam laikui pakeis Jūsų gyvenimą. Aišku, jei tik priimsite tas permainas. Nepraleiskite tokios progos, nes iš vieno tinkamo Jūsų pasirinkimo gali pasipilti malonės lyg iš gausybės rago. Neabejokite savimi.
 
OŽIARAGIS. Ramus ir harmoningas periodas. Dirbantiems Ožiaragiams būtina pasiekti anksčiau užsibrėžtus tikslus. Nesileiskite užliūliuojami lengvos sėkmės – užmigti finišo tiesiojoje būtų didžiausia klaida. Ja būtinai pasinaudos konkurentai.
 
Darbinėje veikloje būkite labai organizuoti ir atidūs. Keletą kartų patikrinkite visas detales, nes mažos klaidos ateityje gali turėti didelių pasekmių. Pasitikėkite kolegomis, komandinis darbas šiuo laikotarpiu Jūsų sėkmės garantas.
 
Jausmų horizontai platūs. Tai laikas, kai, gaudydami savo laimės paukštę už uodegos, galite net šiek tiek rizikuoti. Rizika pasiteisins. Nevenkite bendravimo, juk taip tik dar labiau praplėsite pažįstamų ratą, kartu atsiras įvairesnių perspektyvų.
 
VANDENIS. Tai daug žadantis mėnuo, nors ir nebus lengva. Jausite energijos stoką, o tai trukdys pasiekti tikslus. Reikalų daug, o laiko nepakaks. Būsite irzlūs, versitės per galvą. Dėl to tik dar labiau pavargs vidinis varikliukas.
 
Patartina pirmąją gruodžio pusę truputį pakoreguoti savo planus. Kita vertus, juk ne visi Jūsų pradėti projektai yra ,,degantys”. Gal tikrai geriau kai kurias idėjas paleisti vėjais nei prarasti investicijas ir paskutines jėgas neįgyvendinamiems sumanymams. Vertinkite situaciją kiek galima realiau. Metų pabaigoje galėsite atsipūsti: tai, kas naudinga Jums ir Jūsų aplinkai, bus įvykdyta. O juk dėl to ir stengėtės.
 
Jausmų verpetai Jūsų neįtrauks. Juk energijos trūkumas ribos Jūsų galimybes, fiziškai nepajėgsite tam skirti papildomų pastangų. Tačiau tai gali būti puikus laikas prašluoti pokylių salę savo širdyje, nes jau kitų metų pradžia ruošia Jums lemtingą susitikimą.
 
ŽUVYS. Dinamikos pakaks, bet ji nebus labai pozityvi. Gruodį Žuvims geriau plaukioti ramesniuose užutekiuose, vengti darbų gausos. Pasaugokit save iki 28–29 dienos.
 
Jūsų užduotis šį mėnesį – pasistengti apeiti sunkumus, išvengti klaidų. Svarbu šiuo laiku nekonfliktuoti. Patikrinsite, kas nevertas Jūsų pasitikėjimo. Rezultatai gali labai nustebinti. Darbe nesielkite neapgalvotai, nepasikliaukite emocijomis.
 
Užtat namuose būkite pats savimi. Turėsite ne tik pageidavimų, bet ir galimybių jiems išsipildyti. Darykite tai, apie ką svajojate, tikrai sulauksite namiškių palaikymo. Jūsų antroji pusė bus švelni ir dėmesinga. Suburkite aplink save ratą tų žmonių, kuriuos norite matyti. Tam puikiai tinka šventinis laikotarpis.
 
 
  

Žymos: Horoskopai, Gruodis

Komentarai

Naujausi straipsniai