Tiesa.com   |   2015-12-17

Geriausia kalėdinė dovana mylimajam – apatiniai?

  
Geriausia kalėdinė dovana mylimajam – apatiniai? Dar viena šauni dovana – kombinezonai.
Kalėdines dovanas ir jų tradiciją atnešė visiems puikiai žinomi trys karaliai – dabar kiekvienais metais tais karaliais, su pilnais maišais dovanų, tampame mes.

Kiekvienas tik išgirdęs žodį „gruodis“ iškart susimąsto apie artėjančias šventes. Su jomis kartu atkeliauja ir dovanų pirkimas. Vieniems – tai pats didžiausias metų malonumas, kitiems – kančia. Tačiau, vienu ar kitu atveju, jomis pasirūpinti būtina.

Dar svarbiau – nepulti į „kalėdinę karštinę“, o gerai apgalvoti, kokia, vis gi, dovana po egle, nuoširdžiai nudžiugintų artimuosius. Kaip teigia apatinio trikotažo kompanijos vadovas Tadas Žukauskas: „Viena iš puikių dovanų – apatiniai. Jie, beje, šiais metais itin populiarūs“.
Kalėdines dovanas ir jų tradiciją atnešė visiems puikiai žinomi trys karaliai – dabar kiekvienais metais tais karaliais, su pilnais maišais dovanų, tampame mes. Tą ypatingą, Kalėdų progą, skubame apdovanoti tuos, kuriuos mylime – draugus, šeimą, artimuosius. Taigi skubėjimas, lėkimas ir nuoširdus piniginės „kratymas“ – įprastas reiškinys. 
 
„Tikrasis Kalėdinis apsipirkimas prasideda likus savaitei, dviems iki Kalėdų. Tada juntamas didžiausias klientų antplūdis. Juokauju, jog jau dabar žinau, su kokiais naktiniais, chalatais ir kokiomis pižamomis bus pasipuošę žmonės Kalėdų rytą. Tai viena populiariausių dovanų. Beje, ji tikrai labai reikalinga ir praktiška, tad puikiai suprantu šių prekių populiarumą“.
 
„Dar viena šauni dovana – kombinezonai. Jie, šiais metais taip pat pasiekė populiarumo viršūnę. Manęs dažnai klausia, kodėl lietuviai Kalėdų proga perka apatinius ar aksesuarus. Galiu tik atsakyti – o kodėl ne? Moterims šilkas ir nėriniai visuomet patiko, na, o vyrams – jais pasirūpinti taip pat reikia“, - teigė T. Žukauskas.
 
Apatinukai.lt nuotr. Apatinukai.lt nuotr.
Apatinukai.lt nuotr. Apatinukai.lt nuotr.
„Beje, atsimenu, jog praėjusiais ar ankstesniais metais, buvo sudarytas populiariausių dovanų dešimtukas. Jame karaliavo vyriški apatiniai. Juos mylimos moterys savo artimiesiems, tėvams, sužadėtiniams ar antrosioms pusėms pirko kaip Kalėdines dovanas. Žinote, standartinis lietuvis vyras tikrai dažnai pamiršta pasirūpinti savo drabužiais, o ypač apatiniais. Tad ši šventė puiki proga vyrui parūpinti įdomesnio dizaino, stilingomis ar ryškesnėmis trumpikėmis.
 
Nors pagrindinės pirkėjos, vis gi, yra moterys. Dovanas kiek per vėlai susigriebę nupirkti vyrai, taip pat ras išeitį. Dovanų kuponas – juo lengvai gali būti išspręstos kankinančios paieškos ir galvos skausmas.
 
Tada nereikės svarstyti ar tiks dydis ir modelis, spalva ar papuošimai – dovaną sau išsirinkti galės kiekvienas gavęs kuponą. Tas pats galioja ir išrankiems vyrams – jei pabijosite, jog jūsų pasirinktas daiktas netiks ar bus nugrūstas į gilų stalčių, savo antrajai pusei padovanokite tokią dovaną. Tada bus atrasta geriausia dovana – aukso viduriukas“, - juokavo vadovas.
 
„Beje, noriu priminti, jog apatinių pagal etiketą, negalima dovanoti viršininkui. Jau geriau – rinkitės spalvingą kombinezoną, kuris pakels nuotaiką ir bus smagi dovana. Be to, raginu paskubėti – nepamirškite, jog Kalėdiniu laikotarpiu dovanos keliauja ilgiau nei įprastai. Na, o visą kita, jau kaip patys nuspręsite. Svarbiausia, kad dovana būtų nuoširdi. Tada jau nebus taip svarbu, koks jos dydis, kokia kaina ir kokiame šiugždančiame popieriuje ji bus supakuota. Svarbu mažiaus streso, daugiau džiugesio per šias Kalėdas. To visiems ir linkiu“, - šypsojosi T. Žukauskas.
Apatinukai.lt nuotr. Apatinukai.lt nuotr.
 
 
  

Žymos: Kalėdos, Šventės, Dovanos, Apatiniai, Kombinezonai

Komentarai

Naujausi straipsniai