Tiesa.com   |   namudizainas.lt   |   2017-01-20

Darbo kampelis namuose. Kaip tai gali atrodyti? (nuotraukos)

  
Darbo kampelis namuose. Kaip tai gali atrodyti? (nuotraukos) Darbo kambarių interjeruose vyrauja paprastos detalės.
Darbo kambario erdvės yra sukurtos kambarių kampuose, namo ar buto palėpėje ar nišose.

Pažvelkite į šias puikias darbo kambario erdves namuose, kurios tiesiog pulsuoja nepriekaištingu Skandinavišku stiliumi. Tai 29 namų biuro ar darbo kambario intejero namuose nuotraukų kolekcija. Originalios darbo kambario erdvės dizaino idėjos, kurios darbui namuose suteikia lengvumo, paprastumo.

Skirtingos spalvos potėpiais vienoje ar kitoje vietoje, spalvingais tapetais ar neįprastomis kėdėmis, rėmeliais, tinkančiais darbo kambariui ir suteikiančiais vietą namų vidaus erdvėje paveikslui ar nuotraukai, intriguojančiais savo dizainu šviestuvais, kiekvienas iš mūsų galėtų suteikti darbo kambario erdvei grakštumo ir įkvėpimo darbui.
Darbo kambarių interjerų nuotraukose matome paprastas ir puikias vidaus erdvių puošimo detales ir elementus. Kiekvienas darbo kambarys ar darbui skirta erdvė atspindi, aiškiai išreiškia asmenybę, besidarbuojančią šioje namų erdvėje.
 
Pabandykite panagrinėti ir palyginti, bet kurias dvi ar tris nuotraukas ir pabandyti suprasti: kokie kambario erdvės savininko ar savininkės pomėgiai, ar lengva juos pralinksminti, su kurio darbo kambariuko savininku labiau norėtumėte bendrauti.
 
Kaip Jūs galite pastebėti darbo kambario erdvės yra sukurtos kiek atskirtose kambario, buto ar namo erdvėse: kambarių kampuose, namo ar buto palėpėje ar nišose. Turbūt kiekvienu atveju šalia esantis langas būtų darbui skirtos erdvės namuose privalumas. Kai kurie rašomieji stalai yra paprasti, kai kurie neįprasti, kai kurie tampa vintažinio stiliaus atributais namuose. Kalendoriai, gėlės, skelbimų ir naujienų lentos namuose, knygos, – tai tik keletas detalių, kurios gali sukurti kūrybinga nuotaiką Jūsų namų biure.
 
Pabandykite įsivaizduoti save sėdintį (-čią) kuriame nors kambaryje esančioje kėdėje, atsisėskite į kitą, kuri patogesnė? Pažiūrėkite pro langą, apžvelkite kambario erdves iš vidaus, sėdėdami priešais stalą, paspauskite kelis kompiuterio klaviatūros klavišus, kuriame kambaryje galėtumėte ir norėtumėte dirbti?
  

Žymos: Interjeras, darbo kambarys

Komentarai

Naujausi straipsniai