UAB „Domus Solution“   |   Reklama   |   2016-03-14

3D liejamų grindų technologija

  
3D liejamų grindų technologija

Esame įpratę prie tradicinių, medinių ar laminuotų, grindų, todėl visi aktualūs jų aspektai mums puikiai žinomi. Kad žmogus priimtų naujovę – liejamas 3D grindis – pasistengsime įrodyti, kuo jos pranašesnės už įprastą grindų dangą.

1. Įvairovė. Užsakovas nebūtinai turi rinktis iš jam siūlomo asortimento, jis gali susikurti spalvų gamą, tematiką, dizainą tiesiog pats ar su kitų pagalba.
2. Įrengimo sparta. 100–200 m2 galima įrengti per 3 dienas.
3. Norint pakeisti dangą, tarkim, jei po penkerių metų sugalvosite atnaujinti interjero dizainą, išlietos dangos nereikės lupti, draskyti, pakaks tiesiog ant viršaus išlieti naują 2-jų milimetrų sluoksnį.
4. Liejamos grindys yra besiūlės, todėl nelieka terpės kauptis bakterijoms bei mikrobams. Tai ypač aktualu šeimoms, auginančioms mažus vaikus. Tai aktualu ir patalpose, kur keliami dideli higienos reikalavimai (stomatologijos klinikos, maisto pramonė, grožio salonai ir t. t.).
5. Lengva prižiūrėti. Pakaks tik perbraukti drėgna šluoste.
  
Štai šią informaciją jūs ir turite pateikti savo potencialiems užsakovams!
Susidomėjote? Tuomet trumpai: apie ką gi šis straipsnis?
  
UAB „Domus Solution“ yra vienintelė sertifikuota 3D liejamų grindų technologijos kompanija Baltijos šalyse. Ji yra sukaupusi ilgametę patirtį ir ne tik įrengia šias grindis įvairios paskirties patalpose, bet ir apmoko norinčiuosius įgyti šią specialybę. „3D liejamų grindų technologija“ vaizdo seminaras – tai puiki galimybė išmokti pelningą ir sparčiai populiarėjančią technologiją neišeinant iš namų!
 
 
Lietuvoje esame surengę ne vieną mokomąjį seminarą ir galime pasigirti puikiais mūsų dalyvių pasiekimais. Bet rengdami seminarus susidūrėme su keliomis problemomis:
 
1. Sudėtinga suderinti laiką, kad tiktų visiems, norintiems atvykti į mokymus, kadangi dalyviai būna ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų valstybių.
2. Pagrindinė problema yra tai, kad per vienos dienos seminarą be galo sunku tinkamai paaiškinti ir parodyti viską, ką reikia žinoti norint pradėti dirbti šioje srityje. Pavyzdžiui, vaizdo seminarą mes filmavome 10 dienų, todėl jame yra viskas išsamiai paaiškinta ir parodyta. Šios informacijos visiškai pakanka norint pradėti taikyti šią sparčiai populiarėjančią technologiją.
 
Tai išties įdomi ir pelninga veikla. Ji kelia architektų bei interjero dizainerių susidomėjimą ir sulaukia tiesioginių užsakymų. Kaip parodė dalyvavimas parodose, žmonės išsiilgę naujovių, ryškių spalvų, plačių pasirinkimo galimybių.
 
Plėtodami šią veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Olandijoje, Belgijoje mes turėjome galimybių įvertinti įvairių tautybių užsakovų poreikius ir skonius. Antai turkai, marokiečiai, indai, pakistaniečiai labiau nori blizgumo, ryškumo, margumo. Jie nori šokiruoti savo gimines ir pažįstamus, ne paslaptis, kad mėgsta pasipuikuoti. Jie yra puikūs užsakovai, kadangi perka brangiausias paslaugas. Kita vertus, tai sumani investicija. Jeigu jie išlies 3D grindis savo kavinėje ar kirpykloje, žmonės norės jas pamatyti, o tai, savo ruožtu, pritrauks potencialių klientų. Pasinaudokite šia jų savybe, pasiūlykite jiems išlieti 3D grindis. Jie apmoka medžiagas, o jūs nemokamai jiems išliejate. Sutarkite, kad užsakovas leis jums laikyti pas jį stovelį su jūsų reklaminėmis skrajutėmis, ir rezultato ilgai laukti nereikės. Jūs investuosite kelias dienas savo laiko – ir turėsite puikiausią reklamą. Tai tikrai veikia!
Vakarų europiečiams labiau priimtinos subtilios spalvos. Jie rinksis estetiką ir praktiškumą. Dažniausiai tai šviesūs tonai.
 
 
Slavai renkasi pompastiką. Jiems reikia įspūdžio.
 
 
Grožio salonuose labiausiai tinka gėlės. Moterys juk dievina gėles..
Manęs dažnai klausia: ar labai sudėtinga šias grindis lieti? Ne, tikrai ne. Jas gali lieti tiek profesionalūs statybininkai, tie nieko bendro su šia veikla neturintys asmenys. Tai nebūtų iššūkis ir namų šeimininkėms, kadangi ši veikla nereikalauja fizinių krūvių. Paprasčiausiai reikia išmanyti technologiją ir laikytis reikalavimų. Pamėginę suprasite, kad tai išties smagus užsiėmimas.
 
Didelis privalumas yra tai, kad norint pradėti dirbti su šia technologija jums nereikia investuoti krūvos pinigų. Reikalingi įrankiai tikrai nebrangūs. Be to, nereikia mesti turimo darbo. Šios grindys liejamos po keletą valandų per dieną, todėl tai galima atlikti prieš darbą ar po darbo, arba savaitgaliais. Tai gali būti šeimos verslas. Savo dienotvarkę reguliuositės patys. Atsiradus daugiau užsakymų, galima tuo pat metu prižiūrėti iki trijų projektų.
 
Mes ne tik išmokysime jus šios technologijos, bet ir tieksime jums medžiagas, konsultuosime įvairiais rūpimais klausimais. Padėsime ir sumaketuoti atvaizdus pagal reikiamus patalpų matmenis. Tiesiog pradėkite!
 
 
„3D liejamų grindų technologija“ vaizdo seminarą sudaro: mokomoji vaizdinė medžiaga, pažymėjimas, liudijantis, kad kursas išklausytas, specialus medžiagų bei įrankių kainų pasiūlymas ir net 200 aukščiausio raiškos atvaizdų jūsų verslo pradžiai!
„3D liejamų grindų technologija“: paprasta išmokti – pelninga veikti!
 
 
Daugiau informacijos galite rasti čia
 
UAB „Domus Solution“ direktorius
Vygantas Purvinis
 
  

Žymos: Reklama, Domus Solution, liejamos grindys, Vygantas Purvinis

Komentarai

Naujausi straipsniai