Tiesa.com   |   2016-03-06

33 netikėti stebuklingosios sodos panaudojimo būdai. II dalis

  
33 netikėti stebuklingosios sodos panaudojimo būdai. II dalis Namų apyvokoje naudojama soda - itin universalus produktas.
Soda naudojama netgi navikų gydymui.

Pristatome antrąją straipsnio apie sodos naudojimo būdus dalį. Pasirodo, ji gali būti naudojama ne tik virtuvėje, bet ir gydytojo kabinete.

Sodos dozavimas
Jau nuo 1925 metų „Arm and Hammer Company“ buvo nustatę rekomenduojamas sodos dozes, peršalus ar susirgus gripu. Kompanija jas padalino į trijų dienų laikotarpį.
 
Pirmąją dieną reikia išgerti 6 dozes po pusę arbatinio šaukštelio sodos, sumaišyto su stikline šalto vandens, kas maždaug 2 valandas.
 
Kitą dieną, kompanija pataria išgerti 4 dozes po pusę arbatinio šaukštelio sodos, vėsiame vandenyje, tais pačiais intervalais.
 
Trečią dieną reikia išgerti dvi dozes po pusę arbatinio šaukštelio kepimo sodos su vėsiu vandeniu, ryte ir vakare, o vėliau po pusę arbatinio šaukštelio sodos, šaltame vandenyje kiekvieną rytą, kol peršalimo ar gripo simptomai praeis.
Tiems, kas vartoja sodą acidozei (dideliam rūgščių kiekiui organizme), sukeltai dietos ar senėjimo procesų, sumažinti rekomenduojama dienos dozė yra 5 gramai per dieną. Vartojant sodą sveikatos būklei gydyti daugiau nei dvi savaites, vertėtų apsilankyti pas gydytoją ir pasitarti ar ir toliau galite savarankiškai gydytis.
 
Kai kurie gydytojai naudoja sodą mielių infekcijoms ar netgi navikų gydymui. Tyrimų dar tikrai nepakanka, kad būtų įrodytas sodos efektyvumas, gydant vėžiu sergančius pacientus, tačiau yra gydytojų, taikančių šį netradicinį gydymą. Tokiais atvejais sodos tirpalas duodamas arba per burną arba suleidžiamas į veną.
 
Kitais kartais gali būti suleidžiamas ir į arteriją (į tą arteriją, kuria kraujas aprūpina naviką). Taip pat kartais tiesiai į trachėją ir plaučius, gydant plaučių vėžį.
 
Kepimo sodos naudojimas gerai sveikatai palaikyti
1. Palengvina rėmenį ir nevirškinimą – priešingai nei naudojant kitas priemones, turinčias bikarbonato, kepimo sodos pagalba galima pigiai ir efektyviai sumažinti rėmenį bei virškinimo sutrikimus. Įdėkite arbatinį šaukštelį kepimo miltelių į du puodelius vandens ir išgerkite šį mišinį valanda po valgio, kad pajustumėte palengvėjimą.
 
2. Užkerta kelią vėžiui – žinoma, jog kepimo soda padidina rūgštinių navikų pH balansą, nepakenkdama sveikų audinių bei kraujo pH balansui. Kai jūsų pH išsibalansavęs, susidaro terpė išviešėti kenksmingiems organizmams, kurie žaloja audinius bei organus ir stato į pavojų imuninę sistemą. Taigi kepimo soda gali būti naudojama kaip priemonė palaikyti žmonių, sergančių vėžiu mitybos bei imuninę sistemas.
 
3. Aktyvesnė mankšta – kepimo sodos vartojimas taip pat gali paveikti jūsų mankštinimosi rutiną. Soda pajėgi sugerti pieno rūgštį, susidarančią po energingos treniruotės, kuri atitolina nuovargį ir padidina jūsų sportinį pasiruošimą. Siūlome išgerti tokį gėrimą: arbatinį šaukštelį sodos užpilkite vandeniu.
 
4. Pagerina inkstų funkciją – būdama šarmine medžiaga, kepimo soda sušvelnina rūgštis, esančias mūsų kūnuose ir padeda išlaikyti normalų pH lygį. Blogai funkcionuojantys inkstai labai sunkiai iš organizmo šalina rūgštis, taigi sodos vartojimas paspartintų šį procesą.
 
5. Sumažina opų skausmus – kadangi kepimo soda neutralizuoja skrandžio rūgštį, ji tampa puikus vaistas gydyti opoms. Norėdami palengvinti jus varginančius simptomus, išgerkite stiklinę vandens, sumaišytą su 1-2 arbatiniais šaukšteliais kepimo sodos.
 
 
  

Žymos: Sveikata, Namai, Soda

Komentarai

Naujausi straipsniai