Tiesa.com   |   2015-10-09

Nagų ekspertė: „Tvarkingi nagai yra neatskiriama išvaizdos detalė“

  
Nagų ekspertė: „Tvarkingi nagai yra neatskiriama išvaizdos detalė“ Mokslininkai nustatė, kad biotinas ir vitaminas B padidina nagų storį.
Nesinaudokite savo nagais atidarydami dėžes, laiškus ir kt., kitaip jūs rizikuojate stipriai pažeisti nagų paviršių.

Kaip ir kasdieninis veido odos priežiūros rėžimas, taip ir sveiki, tvarkingi nagai yra neatskiriama išvaizdos detalė. Grožio kompanijos „Blossom & Jasmine“ vadovė, diplomuota manikiūristė Gintarė Lisauskienė, ir toliau „Tiesos“ skaitytojams dalina patarimus sveikų nagų priežiūros temomis. Pasak specialistės, mūsų nagai atspindi bendrąją sveikatą, todėl ir tinkama nagų priežiūra yra itin svarbi.

1. Vitaminas B
Mokslininkai nustatė, kad biotinas ir vitaminas B padidina nagų storį. Subalansuota mityba ir kas dieną gaunama reikiama vitamino B dozė suteiks nagams stiprumo.
2. Nagų kietiklis
Nagų kietiklis yra pagrindinai sudarytas iš keratino baltymų, – tos pačios medžiagos, iš kurios susidaro ir patys nagai. Pastebimam poveikiui, nagų kietiklį naudokite bent 1-2 mėnesius.
3. Griežtas NE – greito džiūvimo nagų lakui
Greito džiūvimo nagų lakai yra pagaminti su gausiu kiekiu formaldehido, taip pat juose apstu alkoholio. Šių skysčių yra kur kas daugiau nei reguliariai džiūstančiuose nagų lakuose, – jie sausina ir džiovina nagus.
 
4. Masažas
Masažuokite ne odeles, o nagų paviršių. Masažas padidina kraujo tekėjimą į nagus – to dėka nagai auga sparčiau. Kasdieniniai priežiūrai rekomenduojama nagų priežiūros priemonė – „Mavala Scientifique Nail Hardener “.
 
5.Darbinės pirštinės
Siekdami geriausios nagų priežiūros, dirbant rankomis (gražinant sodą ar net skutant bulves), dėvėkite pirštines.
6. Rankos žiemą
Žema temperatūra žiemą gali išsausinti ne tik jūsų rankų odą, tačiau ir pažeisti nagų paviršių, todėl dėvėkite pirštines, kai lauke šalta ir vėjuota.
 
7. Nagai - ne įrankis
Nesinaudokite savo nagais atidarydami dėžes, laiškus ir kt., kitaip jūs rizikuojate stipriai pažeisti nagų paviršių.
 
8. Poilsis
Jei norite skirti nagams laiko poilsiui – kelias dienas nenaudokite jokio lako, vietoj to, rekomenduojamas „Revlon Shine Addict Nail Buffer“ nagų blizgiklis, kuris per kelias sekundes padengs jūsų nagus blizgesiu, o pastarasis laikysis net iki trijų dienų.
 
Daugiau apie lietuvaitės „Blossom & Jasmine“ rasite čia. Arba socialinėse paskyrose: „Facebook“ ir „Twitter“.
 
 
 
  

Žymos: Patarimai, „Blossom & Jasmine“, Nagai

Komentarai

Naujausi straipsniai