Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-06-17

Sutiko kine, įsimylėjo, bet vardo taip ir nesužinojo: surasti nepažįstamąjį padėjo visagalis internetas

  
Sutiko kine, įsimylėjo, bet vardo taip ir nesužinojo: surasti nepažįstamąjį padėjo visagalis internetas
© Unsplash.com

Meilė – nuostabus jausmas, dažnai aplanktis ne tik pačiu netikėčiausiu metu, bet ir neįprastose vietose. Vieną studentę romantiški jausmai nepažįstamajam užklupo kino teatro salėje.

Ji su drauge kino teatre planavo pasižiūrėti naujausią filmą „Aladinas“. Deja, paskutinę minutę draugė buvo priversta atšaukti susitikimą.
Mergina nenorėjo praleisti filmo, tad į kino salę įžengė viena. Eidama pro žmones link savo vietos, ji pastebėjo, kad šalia jos sėdės gan patrauklus vaikinas. Jis iškart krito jai į akį.
 
Į kiną viena atėjusi mergina nė nepajuto, kad įpusėjus juostai užmigo. Ji snaudė maždaug 20 minučių, o nubudusi pamatė, kad jos ranką laiko šalia sėdintis gražuolis. Skamba per gerai, kad būtų tiesa, ar ne?
 
Ji bandė atitraukti ranką, tačiau vaikinas laikė ją stipriai suspaudęs. Filmą nepažįstamieji baigė žiūrėti taip ir nepaleidę vienas kito rankų, tačiau vos tik ekrane pasirodė titrai, vaikinas atsistojo ir neištaręs nė žodžio nuėjo.
 
„Jis buvo maždaug 183 cm ūgio, dėvėjo „Levi’s džinsus ir švarką, avėjo „Vans“ sportinius batelius. Kodėl tu man nedavei savo numerio?“ – universiteto, kuriame mokėsi, puslapyje rašė nepažįstamojo sužavėta mergina.
Istorijai išplitus socialiniame tinkle, kai kurie internautai džiaugėsi merginos sėkme, o kiti tikino, kad ji tikriausiai viską susapnavo. Tačiau praėjus 12 valandų mergina iš kino teatro parašė, kad jos rankos paleisti nenorėjęs vaikinas pamatė jos žinutę, susisiekė su ja ir juodu nuėjo į pasimatymą, rašoma Mirror.co.uk.
 
„Labai džiaugiuosi, kad mano draugė atšaukė planus paskutinę minutę, nes sutikau šį nuostabų naują draugą“, – rašė ji.
 
  

Žymos: Kinas, Meilė, Kino teatras, Įdomu, meilės istorija

Komentarai

Naujausi straipsniai