Tiesa.com   |   2013-08-20

Pasirodė oficialios princo George nuotraukos 

  
Pasirodė oficialios princo George nuotraukos Princas Viliamas žiniasklaidai atskleidė daugiau detalių apie pirmuosius tėvystės rūpesčius.

Kate Middleton tėvas Michaelis Middletonas įamžino visą šeimą su naujagimiu. Jo fotografijas paskelbė Kensingtono rūmai, kurios tapo pirmosiomis oficialiosiomis karališkosios poros su naujagimiu nuotraukomis visuomenei.

Princas Viliamas taip pat šios savaitės pradžioje davė pirmąjį savo išsamų interviu po sūnaus gimimo televizijos CNN laidai. Paklaustas, kaip sekasi jo sūnui, jis pasakojo, kad princas Georgas nėra iš daugiausiai miegančių kūdikių ir yra šiek tiek nenuorama.
 
Viliamas žurnalistams taip pat atskleidė, kad nepaisant to, su žmona jie abu džiaugiasi naujais tėvystės rūpesčiais ir jaučiasi puikiai. Pasak princo, jo pirmagimis jam šiek tiek primena jį patį arba jo brolį vaikystėje. Viliamas taip pat neslėpė, kad jo žmona Kate ypač rūpinasi kūdikiu ir naktimis keliasi daug dažniau nei jis pats.
 
Paklaustas, ar pajuto kažkokių pokyčių savyje, Viliamas sakė manantis, kad pirmosios tėvystės savaitės gerokai jį pakeitė. „Jaučiuosi tikrai kitaip ir to jausmo negalėjau įsivaizduoti anksčiau. Nors praėjo tik trumpas laikas, kai tapau tėvu, tačiau į daugelį dalykų reaguoju jau kitaip“, - atviravo princas.
 
Savo išskirtiniame interviu, Viliamas neslėpė, kad po sūnaus gimimo juto didelę euforiją ir abu su žmona nepergyveno, jog reikės parodyti sūnų prieš visą pasaulio žiniasklaidą, nes to savaime norėjosi. „Kaip ir visi tėveliai, norėjome su visais pasidžiaugti savo sūnumi ir džiaugiamės, kad atsakingu momentu, jis jautėsi taip pat gerai ir garsiai neverkė“, - pasakojo princas Viliamas.

  

Žymos: Kate Middleton, Princas William, Karališkoji šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai