Giedrius Drukteinis   |   Elegancija.eu   |   2013-03-23

Kaip parašyti meilės laišką?

  
Kaip parašyti meilės laišką?

Visos moterys, visos be išimties, nori gauti meilės laišką.
Ne banalią elektroninio pašto žinutę su šypsenėlėmis ar SMS, siunčiamus vietoj padėkos už atliktą paslaugą, bet tikrą ranka ir rašalu rašytą laišką, kurį galima palaikyti, priglausti prie širdies, pauostyti ir garbinti.

Argi esate NIEKAS?
Deja, gūdi tikrovė yra ta, kad ne kažin kas joms tokį laišką ir parašo… Nes, žinoma, sakysite, kad „niekas tokių laiškų šiais laikais neberašo“, ir aš tam visiškai pritariu – jei esate NIEKAS, tai ir nerašykite. Bet jei esate tikras vyras, apskritai gyvenime ką nors padarantis, ką būtų verta prisiminti, kad ranka rašytas laiškas mylimajai yra esminis žingsnis ir, bet kuriuo atveju, variantas be pralaimėjimo. Būtent ranka, nes net įmantriausias šriftas, pasirinktas kompiuteryje, nepademonstruos Jūsų aukštos veiksmų klasės ir neperduos tikro jausmo. Kompiuteryje spausdintas laiškas neprimins Jūsų, kaip jautraus ir mylinčio vaikino, greičiau jau atvirkščiai. Tekstas, parašytas kompiuteriu, visada kels nevalingą įtarimą dėl autorystės ir adresato, juoba kad „copy / paste“ palengvina rašymą šimtus kartų. O ir kaip neromantiška skaityti laišką kompiuterio ekrane – paspaudei porą mygtukų, ir skaitai sau priešokiais nuo darbų, valgydama sumuštinį ir kalbėdama telefonu.
Nematoma ugnelė
Vien rankos prisilietimas prie popieriaus, ant kurio rašoma rašalu (o ir krauju), pasiųs jai tą nematomą ugnelę, kuri visada padarys ranka rašytus žodžius tokius grynus ir tikrus – kaip išdegintus ugnimi. Kompiuteriu rašyto laiško prie krūtinės neprispausi, ašaromis jo nesuliesi...
Taigi, pradžiai pasirinkite popierių (nereikia perspausti ir ieškoti lapo su vandens ženklais – tai ne diplomas), parkerį ir voką. Sukate galvą, kokiais kvepalais apšlakstyti laišką? Padėkite dezodorantą atgal ant lentynėlės, nuo jo popierius vaškuojasi, o raidės pasklinda. Bus gerai ir purškalas po skutimosi – juoba jai jis primins Jus tiesiogiai.
 
Beje, klausiate sunerimęs, iš kur rašyti, jei mylimoji gyvena gretimoje laiptinėje? Iš bet kur, atsakau. Iš trumpalaikės komandiruotės į Briuselį, iš Palangos, iš senelės kaime, iš armijos, iš kalėjimo. Tai visada bus kur kas efektyviau, nei telefono skambutis. Laiškas visada turės kitokį poveikį, pabandykite ir įsitikinsite.
 
Ir, jei niekada nesate to daręs, nesijaudinkite, niekada nebus per vėlu. Nežinote, ką rašyti? Rašykite apie save per jausmų jai prizmę. Neužmirškite, laiško adresatas yra ji. Jūs esate ją mylintis asmuo.
 
Todėl:
UŽDUOKITE TONĄ
„Mano meile“, „Zuikuti“ ar kitoks mažybinis kreipinys iškart nuteikia skaitytoją palankiai ir duoda suprasti, kad Jums ji nėra vien „Gerbiamoji Zinaida“ ar „Svetlana“.
 
NAUDOKITE DIDŽIĄSIAS RAIDES
Pastebėjote, kad šiame straipsnyje aš į Jus kreipiuosi „Jūs“, t. y., iš didžiosios raidės. Tai visada parodo išskirtinumą ir pagarbą. Kaip ir laiške minimi „Tu“ ar „Mes“ – tai visada suteikia daugiau išskirtinumo.
 
DUOKITE VEIKSMO
Visada lengva rašyti ir įdomu skaityti apie tai, ką veikiate, kokio velnio atsidūrėte Plungėje ir kaip nuobodžiaujate be jos, kaip jos pasiilgstate, nes aplink Jus, žinia, malonūs žmonės, bet be jos Jums gyvenimas vis tiek nemielas.
BŪKITE PAKYLĖTAS
Cituoti poeziją yra gerai, bet ne puiku, nelengva tinkamas eilutes ir surasti, be to, įmantri poezija visada parodys, kad pernelyg stengiatės (nors, kita vertus, moterims patinka, kai dėl jų stengiamasi, bet išlaikykite ir šiek tiek savigarbos). Jei esate jaunas, tiks ir eilutė iš Mamontovo kūrybos – jis dainuoja ne apie meilę, bet apie ilgesį ir vienatvę, kuriuos Jūs dabar išgyvenate ir būtent dabar supratote, kaip Jums sunku, bet tai Jums nebaisu, nes turite ją.
 
BŪTINAI PAMINĖKITE KĄ NORS RADIKALAUS
Bet kurią poezijos citatą turi įtvirtinti tikro vyro vertas teiginys: „Aš Tave myliu“ arba „Mano jausmą galima apibūdinti vienu žodžiu – meilė“.
 
PAGRĮSKITE SAVO MEILĘ
Paminėkite kelis dalykus apie ją, kuriuos mylite ar pasiilgote, tačiau ne fizinius-erotinius, o juoką, plaukus, gerą nuotaiką, žvilgsnį ir pan. Pvz., „Kad ir kur būčiau, matau Tavo akis.“
 
KUO DAUGIAU KLAUSTUKŲ
Retoriniai arba neatsakyti klausimai įtrauks ją į žaidimą ir privers suvokti, kad esate lyg klaidžiojantis, sutrikęs, todėl galite nukrypti į šoną ir būti prarastas amžiams – dėl Jūsų taip pat reikia kovoti.
 
ŽAISKITE SU JOS PASĄMONE
Priminkite jai gerus laikus, praleistus kartu. Tai paprastas, bet veiksmingas triukas, keliantis vieną efektą – jis sušildo ir sukelia jai gerus jausmus. Pvz., „Dažnai atsimenu, kai tą saulėtą dieną mes susikibę rankomis bėgome prie jūros.“
ŽVELKITE Į ATEITĮ
Pasvarstymai apie ateitį turi duoti aiškų atsakymą moteriai apie jos biologinius-psichologinius poreikius – saugumą ir nuoširdumą. Pvz., „Grįšiu, įsidarbinsiu gamykloje“ arba „Tikiu, kad mano jausmas Tau niekada neišblės.“
 
ATSARGIAU SU PAŽADAIS
Kuo daugiau tariamosios nuosakos – tokie žodžiai, kaip „galbūt“, „vieną dieną“ arba „galėtume“ duos jai suprasti, kad dėl Jūsų irgi reikia kovoti. Pvz., „Galvoju, kad galbūt vieną dieną Mes galėtume sukurti šeimą.“
 
„SVARBIAUSIOJI EILUTĖ“
Visos moterys yra potencialios motinos. Tai jų darbas. Jūs nieko nežadate, tik užsimenate apie idėją. Pvz., „Susilauktume vaikų.“
 
SUBTILI UŽUOMINA APIE SEKSĄ
Dėl keistos priežasties minėti seksą laiške nėra seksualu – tačiau užuomina į seksą yra seksualu. Pvz., „Noriu prisiliesti prie Tavęs“, „Noriu įkvėpti Tavo plaukų kvapo.“
 
NEVENKITE NUTYLĖJIMŲ
Visada palikite savo mylimajai viltį tikėtis kažko daugiau. Pvz., „Daug daugiau išsakysiu grįžęs.“
 
  

Žymos: Meilė, Moterys

Komentarai

Naujausi straipsniai