Tiesa.com   |   2017-02-13

Jeigu Valentinas būtų buvęs numerologas (partnerių suderinamumo testas)

  
Jeigu Valentinas būtų buvęs numerologas (partnerių suderinamumo testas)
© google.com
Numerologinis partnerių suderinamumas vertinamas naudojant dviejų žmonių gimimo datas.
Egzistuoja esminiai klasikiniai laimingos sąjungos elementai, nepriklausantys nuo šimtmečio ideologijų.

„Jie sustoja apstulbę - ir lietsargį vėjas ridena...Moters lietsargį vėjas ridena ir pliaupia lietus, toks galingas, toks įstrižas toks...neteisingas lietus, Dieve mano...Vyras kelia prie lūpų galantiškai moters pirštus ir bučiuoja bučiuoja, o lietsargį vėjas ridena...“ (D.Kajokas „Susitikimas lietuje“).

Scena iš Jo ir Jos pirmojo susitikimo. „Jie“ – tai atsitiktinai kelyje susitikę du nepažįstamieji , ieškoję to, ko ieško daugelis – savojo uosto prie kurio norėtųsi išmesti inkarą. Tačiau kitą kartą „Jie“ tai du žmonės, atėję į šį pasaulį, vien tam, kad sutiktų vienas kitą. Kokia skirtinga gali būti šių personažų tolimesnė istorija...
Prieš vasario 14 dienos Valentino dienos įsimylėjėlių bumą dažnas iš mūsų susimąstome apie bene jautriausią, giliausią ir galingiausią emociją ir dovaną – meilę. Vieni šią dieną glaus arčiau savo mylimuosius, gražiais darbais įrodinės savo jausmus, prisipažins meilėje, kiti ignoruojančiai apsimes, jog ši diena, tokia, kaip kitos, kiti norės išeiti į mišką ar net trumpam teleportuotis į negyvenamą salą. Na, faktas tas, kad retas liks abejingas. Todėl, kad tas pats meilės objektas gali ir įkvėpti gyvenimui, ir atimti visą gyvenimo džiaugsmą.
 
O ar galėtų „Jie“ tik susitikę žinoti savo istorijos tęsinį..? Turėtų būti akivaizdu, jog dviejų žmonių „istorijos skambesio“ neįmanoma išmatuoti elektros prietaisais ar pasverti svarstyklėmis. Tokius laimingos poros elementus, sukuriančius harmoningą melodiją, analizuoja numerologijos mokslas.
 
Egzistuoja esminiai klasikiniai laimingos sąjungos elementai, nepriklausantys nuo šimtmečio ideologijų. Ją lemia kiekvieno žmogaus asmeninės vidinės charakterio savybės, gamtos nulemti polinkiai, sugebėjimai, aukštesnieji tikslai bei jų suderinamumas su kitu žmogumi.
 
Numerologinis partnerių suderinamumas vertinamas naudojant dviejų žmonių gimimo datas – nagrinėjant atskiras jos dalis ir algoritmais gautus gimimo datos išskaičiavimus. PVZ: 27-09-1984 (moteris) ir 15-11-1974 (vyras):
 
1) Sudedant gimimo dienas, gaunamas aktyviausias santykių aspektas. Jo poveikį jaučiame stipriausiai ir daugumą laiko, kurį žmonės praleidžia drauge.
 
2) Sudedant gimimo mėnesius, gaunamas tėvų suformuotas santykių aspektas, papildantis aktyviausią santykių aspektą.
3) Sudedant gimimo metus, gaunamas pasąmoninis santykių aspektas, sunkiai pastebimas, tačiau patvirtinantis ar mes visiškai, ar ne visiškai gerai sutariame su objektu.
 
4) Sudedant visus gimimo datos skaičius, gaunamas bendras santykių apibūdinimas, „Jų“ lemtis.
GAUNAMI SKAIČIAI: 6, 2, 7, 6. (skaičius sudedame iki vienaženklio skaičiaus)
 
Pažvelkime į skaičių prigimtį:
 
• 1-etas. Šis santykių aspektas suteikia porai neįprastai originalų ir grąžų gyvenimą. Kartu, įdedant darbo ir pastangų, ji gali pasiekti didelių bendros veiklos rezultatų. Tai pora, kuri bus aiškiai matoma visuomenėje, bus ryški ir realizuos drąsias idėjas. Patys to nesuprasdami taps partnerystės ikona, pavyzdžiu, iš kurio galima pasimokyti. Iš kitos pusės, tokia partnerystė, priklausomai nuo partnerių išsivystymo, gali tapti pernelyg ambicinga, privesti prie neigiamo egoistiškumo, kai nebesiskaitoma su aplinkiniais ir imamasi bet kokių priemonių saviems tikslams pasiekti. Nepaisant to, skaičius palankus tiek meilės, tiek verslo partnerystei.
 
• 2-etas. Šis santykių aspektas lemia, jog abu partneriai jaučia didelę prasmę tarnauti vienas kitam, gyventi ir dirbti dėl to, kad jo artimiausiam žmogui suteikti laimę. Todėl tai yra pats palankiausias derinys šeimos kūrimui. Bendravime abu ieškos meilės ir harmonijos. Pora bus linkusi pasilikti šešėlyje, “nekristi į akis” visuomenėje, “neišsišokti”, sieks saugumo. Dažnai dėl tokios “saugumo politikos”, kuri niekada nebūna plėšri, pora gali praleisti naudingus abiem ir šeimai pasiūlymus. Todėl šis santykių tipas palankus tik meilės partnerystei, kai siekiama sukurti šeimą.
• 3-etas. Šis santykių aspektas nori dovanoti porai ramų, patogų ir laimingą gyvenimą. Tai nuostabus aspektas, poros bendravimui suteikiantis lengvumo, todėl ji sėkmę pasiekia greičiau nei kiti. Jos tikslai ir norai pildosi dosniai, o bendravimas kupinas džiugesio. Netgi pačiose sudėtingiausiose situacijose ji išsaugo džiaugsmą, optimizmą. Tačiau tas lengvumas dažnai turi ir neigiamų pasekmių, nes tai kas pasiekiama lengvai, nėra vertinama, todėl ir prarasti galima lengvai. Be to, tokios poros turi prabangos pomėgį, yra išlaidžios.
 
• 4-tas. Šis santykių aspektas nėra ypatingai palankus meilės partnerystei. Skaičius 4 orientuoja tokią sąjungą į profesinį atsiskleidimą, domėjimąsi ir veiklą, susijusią su finansais. Tai dviejų savo srities profesionalų sąjunga. Tai praktiška sąjunga. Ši pora dirbs išvien, kad užtikrinti ateitį sau ir visuomenei. Kitu atveju skaičiaus 4 buvimas – skyrybinis aspektas. Tokia partnerystė bus tiesiog gniuždoma materialaus stabilumo nebuvimo, todėl gali įgyti savybę atidėlioti išteklius ir galimybes “juodai dienai”, neišnaudoti gyvenimo teikiamų galimybių.
 
• 5-etas. Šis santykių aspektas nekalba apie ramų ir monotonišką gyvenimą, atvirkščiai, tai nutrūktgalvių, avantiūristų ženklas. Saugumas šiai porai nėra būtinas, reikalingas veiksmas. Tai kosmopolitų ir keliautojų pora, kurie dažnai keičia gyvenamąją vietą ar būstus. Ši charakteristika palanki jos savybėms neprieštaraujančių tiek meilės, tiek verslo partnerių sąjungai. Jeigu žmonės pagal būdo savybes toli nuo 5–o vibracijų, gali iškilti sunkumų. Ji gali būti pernelyg lengvabūdiška, palanku jei poros nuosavybe rūpinsis kitas atsakingas žmogus.
 
• 6-etas. Šis santykių aspektas palankesnis šeimyninio gyvenimo pagrindu kuriamiems santykiams. Šios poros bendras tikslas – aplink save sukurti harmonijos, grožio ir meilės atmosferą. Jie pirmiausia sieks padaryti laimingus aplinkinius, nes tik tokiu būdu pajaus laimę ir saugumą. Partnerystė palanki pasireikšti meno srityje, nes abu bus suinteresuoti estetika, spalva, forma, ritmu. Tokios partnerystės “Achilo kulnas” – jausmai. Nes jausmų atžvilgiu pora gali būti linkusi į kraštutinumus – sunkiai valdomos emocijos, pasineriama į įkyrias, neadekvačias būsenas.
 
• 7-etas. Šis santykių aspektas nėra ypatingai palankus nei meilės, nei verslo partnerystei, arba iš dalies palankus abiem, jei partneriai yra filosofinio, dvasinio mąstymo ir požiūrio, neprieštarauja vienas kito vienatvės, atsiskyrimo periodams. Aplinkiniams tai paslaptinga, gili pora, kurios daug kas gal ir nesupranta. Dėl savo išskirtinio mąstymo ir veiklos, jų pagalba aplinkiniams gali pasirodyti neįkainojama. Ši nepramintais keliais vaikščiojanti pora, turi ir neigiamų savybių – pasiduoda pesimizmui, sarkazmui ar egoizmui, sunkiai prisitaiko prie realybės.
• 8-etas. Šis santykių aspektas sudėtingas meilės partnerystei. Nepaisant to, tarp jų yra nemažai žymių porų, kurių kiekvienas iš partnerių yra lyderiai, savo sąjungą linkę afišuoti sociumui. Tokie partneriai disciplinuotai, efektyviai ir ryžtingai kartu dirbs dėl bendro rezultato, sieks aukštos visuomeninės padėties. Tai visada judančių ir besivaikančių sėkmę partnerių sąjunga, kurių siekiai nukreipti į išorinį, materialų pasaulį. Neigiamos jų savybės – kompromisų vengimas, garbės siekimas. Tokia pora nestokos merkantiliškumo ir potraukio viską skaičiuoti ir vertinti.
 
• 9-etas. Šis santykių aspektas porai garantuoja įdomų gyvenimą, pilną humanistinių idealų ir noro padėti kitiems. Šiuos žmones sieja bendras tikslas – pagerinti gyvenimo sąlygas nuskriaustiesiems, nešti aplinkai šviesą, ramybę, patarimus, moralinį palaikymą. Pinigai šiai porai svarbūs tiek, kiek jie leidžia padėti kitiems, nuveikti kilnius darbus. Tai kovotojai dėl teisingumo, lygybės. Dažni labdaros aukcionų organizatoriai. Tačiau šis aspektas gali atsisukti ir prieš juos – padidinti egoizmą, kaprizingumą, nepasiekus lauktų rezultatų lieka nepatenkinti savimi ar gyvenimu.
 
Analizuojant statistiškai visuomenėje žinomų laimingų sąjungų pavyzdžius atradome, jog „laimės genas“ slepiasi po – 2, 3, 6 skaičiais, kadangi jie labiausiai orientuoti į darnų sutarimą ir šeimos siekimą.
 
Skaičiaus 2 dalyvavimas garantuoja, jog pora lengviau nei kiti, susilauks palikuonių, kadangi šio skaičiaus planeta – gyvybę teikiantis Mėnulis. Skaičiaus 3 dalyvavimas įneša džiaugsmo ir gausos, jį valdo didžiosios laimės planeta – Jupiteris.
 
O skaičius 6 ypač svarbus vyro ir moters santykiams, jį valdanti Venera skatina nenustoti žavėtis ir grožėtis vienas kitu.
 
Skaičiai 1, 5, 8, 9 yra neutralūs, priklausomai nuo žmonių gali tiek padėti, tiek pakenkti. Labiausiai nepageidaujami poros datų duomenyse yra skaičiai 4 ir 7, kadangi pirmasis dažnai išskiria, o antrasis įneša tiek nežinomybės ir netikrumo, jog sukuria tikrą chaosą.
 
Tačiau visada prisiminkime, kad Visata nenuspėjama. Yra suderinamumas, ir yra gyvenimai. Numerologiniai duomenys – tai sąjungos DNR, bet be mūsų pastangų net geri suderinamumo duomenys nesirealizuos, o su mūsų pastangomis net ir prastą suderinamumą priversime žibėti. Juk tikra meilė daro stebuklus!
 
Laimingos Jums Meilės dienos.
 
Daugiau naudingų astrologinių įžvalgų – AstroAge.
  

Žymos: Suderinamumas, partneriai, numerologija

Komentarai

Naujausi straipsniai