Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-01-21

G. Paltrow ilgisi buvusio vaikino B. Pitto

  
G. Paltrow ilgisi buvusio vaikino B. Pitto Aktorė G. Paltrow su B. Pittu susitikinėjo trejus metus, bet jį atstūmė.

Aktorė Gwyneth Paltrow atskleidė savo liūdesį dėl išsižadėto mylimojo. Žvaigždė vis dar apgailestauja, kad prieš daugelį metų buvęs jos vaikinas Bradas Pittas išslydo iš rankų ir tikina, kad jis jai buvęs per geras.

Aktoriai susidraugavo 1995-aisiais filmuojant trilerį „Septyni“ ir nuo to laiko trejus metus gyveno kartu. Prisimindama praeitį aktorė neneigia buvusi per jauna rimtiems santykiams ir sprendimams. „Aš tikrai buvau įsimylėjusi. Jis buvo gražus ir mielas. Turiu omenyje, jis buvo ne bet kas, o Bradas Pittas“, - filmo „Geležinis žmogus“ žvaigždę citavo portalas standard.co.uk.
„Kai susitikome, buvau 22-ejų. Man prireikė nugyventi 40 metų, kol ištraukiau galvą sau iš užpakalio. Kai esi toks jaunas, negali priimti rimtų sprendimų. Aš buvau per jauna, jis – man per geras. Apskritai tada net nesupratau, ką darau“, - kalbėjo G. Paltrow.
 
Aktorė prisipažino, kad jaunystėje svarbiausias kriterijus renkantis antrąją pusę – išvaizda. „Kai esi vaikas, vis dar nesubrendęs, manai, kad draugaudamas su gražiu žmogumi kažkokiu būdu pakeli savo paties vertę, tačiau tai netiesa“, - kalbėjo aktorė televizijos laidoje „The Tonight Show“.
 
Aktorė prisipažino, kad po poros skyrybų su B. Pittu labiausiai išgyveno jos tėvas, režisierius Bruce‘as Paltrow. Vėliau B. Pittas vedė serialo „Draugai“ žvaigždę Jennifer Aniston, o po jos – Angelina Jolie, su kuria šiuo metu augina šešis vaikus.
 
Pati G. Paltrow taip pat nesėdėjo rankų sudėjusi. Ji pradėjo susitikinėti su Benu Afflecku, tačiau ir šie santykiai nenusisekė. Vėliau žvaigždė ištekėjo už „Coldplay“ dainininko Chriso Martino, susilaukė dviejų vaikų ir drauge išgyveno dešimtmetį. Pasak pačios G. Palthrow tai jos gyvenimo klaida, dėl kurios ji nuoširdžiai gailisi.
 
  

Žymos: Santykiai, Šeima, Garsenybės, Brad Pitt

Komentarai

Naujausi straipsniai