Tiesa.com   |   2014-09-30

G. Clooney‘is vedė

  
G. Clooney‘is vedė Aktorius George‘as Clooney‘is vedė išrinktąją teisininkę Amal Alamuddin.

Holivudo aktorius ir moterų širdžių ėdikas George‘as Clooney‘is vedė savo ilgametę širdies draugę Amal Alamuddin . Vestuves svečiai apibūdino kaip tobulas, o jaunavedžiai jų metu atrodė laimingi bei susijaudinę.

Nors pramogų pasaulyje sklandė gandai, kad žvaigždės susituoks Londone, tačiau „Gravitacijos“ aktorius pasirinko romantiškesnę vietą – Veneciją. Prie galimos santuokos vietos Londone laukdami jaunavedžių spietėsi šimtai smalsuolių, tad metrikacijos biuro darbuotojams ant durų net teko užkabinti skelbimą, kad žymioji pora ten nesituoks.
Vestuvių metu G. Clooney‘is buvo pasipuošęs pilku kostiumu, o jo išrintoji – nėriniuota balta suknele, padabinta spalvingomis gėlėmis. „Vestuvės buvo daugiau nei tobulos“, – kalbėjo nuotakos tėvas Ramzis Alamuddinas, šventę pavadinęs didinga, ir kartu paprasta. Pasak jo, jaunavedžiai tarsi sutverti vienas kitam ir yra labai laimingi dėl to, kaip buvo sutikti Venecijoje.
 
Pora ištarė lemtingąjį „taip“ privačioje ceremonijoje Venecijos rūmų „Aman Canal Grande“ viešbutyje. Po jos viešbutyje vyko vakarėlis, kuriame dalyvavo poros giminės bei artimiausi draugai iš pramogų pasaulio.
 
Viešbučio darbuotojų teigimu, G. Clooney‘is buvo susijaudinęs, pjaustant šventinį tortą vyrui drebėjo rankos. Tai buvo vienos iš labiausiai lauktų garsenybių vestuvių per keletą pastarųjų metų. Sklando gandai, kad medaus mėnesį pora praleis Marakeše.
 
 
 
  

Žymos: Šeima, Garsenybės, Vestuvės

Komentarai

Naujausi straipsniai