Tiesa.com   |   Dailymail.co.uk   |   2012-10-10

D. Bechamo sūnus nukopijavo tėvo tatuiruotę

  
D. Bechamo sūnus nukopijavo tėvo tatuiruotę R.Bechamas vis labiau panašėja į savo tėvą.

Davidas Bechamas ne tik garsus futbolo žaidėjas, jis puikiai žinomas dėl didžiulių ir ryškių kūną puošiančių tatuiruočių. Nenuostabu, kad jo sūnus Romeo nori būti panašus į tėvą – jam, kaip ir tėčiui ant kaklo buvo ištatuiruotas vardas „Harper“, pranešė Dailymail.co.uk.

Dešimtmečio tėvai nesijaudina dėl šio vaiko pasirinkimo, mat tėvo kūno papuošalui identiška tatuiruotė – laikina. Apsipirkinėdamas su savo šeima vidurinysis D. Bechamo sūnus vilkėjo marškinėlius, apnuoginančius kaklo vietą, kur puikuojasi netikra tatuiruotė. Romeo, puošdamas savo kūną atvirai pademonstravo prieraišumą prie mažosios sesutės – Harper.
D. Bechamo sūnus panašėja į tėvą vis labiau. Jaunėlis stengiasi atkartoti tėvo išvaizdą, aprangą, plaukų kirpimo stilių ir lojalumą savo šeimai. Futbolininko kūną puošiantis dukters vardas puikuojasi virš trijų angelų, laikančių Jėzų tatuiruotės, kuri simbolizuoja tris D. Bechamo sūnus.
 
Futbolininkas šią tatuiruotę komentavo: „Trys angelai, laikantys Jėzų, simbolizuoja mano berniukus. Šiuo metu aš rūpinuosi jais, tačiau žinau, kad ateis diena, kuomet jiems teks rūpintis manimi, būtent taip, kaip vaizduojama mano tatuiruotėje“. Didžioji dalis D. Bechamo tatuiruočių skirtos jo šeimai, dauguma simbolių reiškia jo vaikus, žmoną bei jų tarpusavio santykius.
 
Drauge su angelų simboliais, futbolininkas išsitatuiravęs savo sūnų vardus bei žmonos Victoria vardą hindi kalba. Taip pat D. Bechamo kūną puošia didžiulė tatuiruotė, vaizduojanti žmoną, kaip angelą. Šalia tatuiruotės puikuojasi užrašas: „Kol mirtis mus išskirs“.
 
  

Žymos: Šeima, Davidas Beckhamas

Komentarai

Naujausi straipsniai