tiesa.com   |   The Jonathan Ross Show   |   2013-12-16

Beckhamų sūnūs seka tėvų pėdomis

  
Beckhamų sūnūs seka tėvų pėdomis Davido ir Victorios Bechamų sūnūs nori kūnus pasipuošti tatuiruotėmis, kaip jų tėvai.

Garsusis futbolininkas Davidas Beckhamas, žinomas ir dėl visą kūną puošiančių tatuiruočių, susidūrė su problema auklėjant vaikus. Futbolininko sūnūs nori pasidaryti tatuiruotes ir būti panašesni į tėtį bei mamą, kuri taip pat gali pasigirti keletu šedevrų ant kūno.

 Kalbėdamas laidoje „The Jonathan Ross Show“ D. Beckhamas prisipažino, kad visi trys jo sūnūs norintys tatuiruočių: „Kai jie pasakė, kad nori tatuiruočių, atsakiau jiems, kad būtų išskirtiniai nei visi kiti ir mes su mama. Patariau jiems neturėti nei vienos tatuiruotės. Tačiau jie atsakė norintys savo kūnus papuošti užrašu „Mama ir tėtis“. Negalėjau prieštarauti tokiam norui“.
Futbolo legenda nešioja tatuiruotes ant krūtinės, liemens, kaklo, nugaros bei rankų. „Turiu 32 tatuiruotes ir nesigailiu nei vienos iš jų. Jos visos turi savo reikšmę. Esu tikras, kad reikšmę turinčių tatuiruočių jas nešiojantis žmogus niekada nesigailės“, - kalbėjo D. Beckhamas.
 
Jo žmona, buvusi grupės „Spice Girls“ dainininkė, Viktoria Beckham taip pat turi keletą tatuiruočių. Jos puošia žvaigždės nugarą, kaklą ir riešą. Žvaigždžių sūnūs jau keletą metų prašo tėvų leidimo pasidaryti tatuiruotes, kad būtų panašesni į savo tėvus.
 
  

Žymos: Šeima, Stilius, Davidas Beckhamas

Komentarai

Naujausi straipsniai