Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-04

7 požymiai, kad peraugote savo partnerį ir laikas jį palikti

  
7 požymiai, kad peraugote savo partnerį ir laikas jį palikti
© pixabay.com

Jaučiate, kad jūsų santykių galiojimo laikas baigiasi? Partneris trukdo judėti į priekį, sulaiko jus vietoje ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Jaučiate, kad reikia kažką daryti, kad būtina kažką keisti.

Neturite atsisakyti savo svajonių ir siekių dėl santykių. Neleiskite niekam trukdyti jums išsiskleisti ir realizuoti save. Jeigu trokštate kažko, siekite to. Normalu palikti praeityje tai, kas jus stabdo, ir judėti pirmyn. Egzistuoja septyni pagrindiniai požymiai, kurie rodo, kad peraugote savo partnerį, kaip vaikas išauga iš senų marškinių.
1. Norite nuveikti daugiau Visada žinojote, kad galite padaryti daugiau, kažką pasiekti, bet jūsų partneris neturi ambicijų. Galbūt jis net neturi konkrečių svajonių. Jums negalima pamiršti savo tikslų ir troškimų net dėl mylimo žmogaus.
 
2. Nuolat už viską mokate jūs Nėra nieko baisaus, kad mokate už savo būstą, kai partneris išgyvena finansinių sunkumų. Santykiuose verta dalytis pajamomis ir turėti bendrą biudžetą. Jeigu jūsų partneris akivaizdžiai nesistengia tapti finansiškai savarankiškas, tai yra problema. Taip pat ir jo nebrandumo požymis.
 
3. Jaučiatės jo motina Jūs negalite būti suaugusio vyro motina. Kai kurie vyrai paprasčiausiai nenori suaugti. Jiems taip patogiau gyventi. Gal ir jūsų partneris toks? Jums tikrai nereikalinga tokia našta.
 
4. Jaučiate sąstingį, atrodo, kad santykiai nebesivysto Partneris turi motyvuoti vystytis, siekti tikslų gyvenime. Jeigu jis pats neturi jokių planų ir savo gyvenimo tikslų, tai kaip jis gali įkvėpti jus?
5. Jaučiate, kad viską santykiuose darote pati Atrodo, kad partneris nepalaiko jūsų ir nepadeda buityje. Reikėtų apsvarstyti su juo jųdviejų įsipareigojimus santykiuose, kad jie būtų lygūs.
 
6. Intuicija kužda, kad reikia judėti toliau Jūsų vidinis balsas – geriausias draugas. Reikia priimti galutinį sprendimą. Jeigu jaučiate, kad atėjo laikas judėti toliau ir užbaigti šiuos santykius, tai įsiklausykite į savo intuiciją.
 
7. Draugai ir artimieji palaiko jūsų įtarimus Jie pažįsta jus. Jie gali stebėti iš šalies. Kai jūs raminate save ir stengiatės surasti privalumų santykiuose, jie gali juos įvertinti objektyviai. Šaltinis: Soulpost.ru
  

Žymos: Santykiai, Meilė

Komentarai

Naujausi straipsniai