Tiesa.com   |   alfa.lt   |   2018-06-27

Seserys gyvenimą daro geresnį 

  
Seserys gyvenimą daro geresnį
© Donnie Ray Jones nuotr.
Broliai ir seserys turi geresnius empatijos įgūdžius.
Vyrai, užaugę su seserimis, su moterimis bendrauja maloniau

Mokslininkai atskleidė, kad su seserimis augantys vaikai užauga geresniais žmonėmis.

ournal of Family Psychology“ moksliniame leidinyje paviešintas tyrimas, kuriame dalyvavo net 400 šeimų, auginančių 2 ir daugiau vaikus. Išvadose rašoma, kad seserų apsuptyje augantys vaikai yra ne tik laimingesni, bet ir protiškai sveikesni.
Tyrimai padėjo išsiaiškinti, kad broliai ir seserys turi geresnius empatijos, bendravimo ir konfliktų sprendimo įgūdžius ir, nors tarp jų dažnai įvyksta ginčai, kol jie vienas kitam jaučia šiltus jausmus, tai viską užgožia.
 
Pykstantis broliams ir seserims, jie privalo išmokti valdyti savo emocijas, o šis įgūdis labai praverčia ateityje.
 
Akivaizdu, kad mergaitės yra labiau linkusios bendrauti, todėl augdami kartu su viena ar keliomis seserimis, vaikai išmoksta dalintis savo jausmais, juos užklupusiomis gyvenimo problemomis, kurias lengviau įveikti būnant apsuptiems jums brangių žmonių.
 
Gerų naujienų turime ir pačioms damoms. Vyrai, užaugę su seserimis, su moterimis bendrauja maloniau, yra šiltesni bei jautresni.
Šie tyrimai taip pat atskleidė, kad net ir po tėvų mirties, kad šeima išliktų kartu, juos sietų artimas ryšys, seserys įdeda daugiau pastangų, nei broliai.
 
Taigi, nepaisant nedidelių barnių, seseriška meilė viską atperka. Atminkite, kad jūsų broliai ir seserys šalia jūsų bus net ir pačiomis sunkiausiomis akimirkomis, tad puoselėkite santykius ir stiprinkite jus siejantį ryšį.
 
 
  

Žymos: Vaikai, sesuo, broliai ir seserys

Komentarai

Naujausi straipsniai