Tiesa.com   |   2017-03-04

Nereali dekoltė galia

  
Nereali dekoltė galia Žiūrėjimas į damas be liemenėlės gerina sveikatą ir pailgina gyvenimą 4–5 metais!
Sveikiausia į moters krūtinę žiūrėti įvairiais rakursais ir geriau – gyvai.

Sportuoti sveika. Reguliariai tuo užsiimantys vyrai – neabejotini šaunuoliai. Bet ką daryti, jeigu lankytis sporto salėje nėra sąlygų? Arba tiesiog tingisi?

Svarbiausia nesinervinti – alternatyva, žinoma yra. Ir dar kokia!
Vokietijos mokslininkai tvirtina nustatę, kad 10 minučių grožėjimosi nuoga moters krūtine vyrams prilygsta 30 minučių „katorgos“ sporto salėje. O reguliarus stebeilijimasis į damas be liemenėlės gerina sveikatą ir pailgina gyvenimą 4–5 metais!
 
Ne, tai tikrai ne koks žiaurus pokštas. Tokias savo išvadas vokiečiai specialistai paskelbė autoritetingame leidinyje „The New England Journal of Medicine“. Jie teigia penkerius metus stebėję 200 vyriškių, kurie kiekvieną mielą dieną mėgavosi moteriškų formų atvaizdais. Mokslininkų nuostabai, šie stipriosios lyties atstovai, palyginti su kitais vyrais, rečiau sirgo širdies kraujagyslių sistemos ligomis – net aukštas kraujospūdis jų beveik nekamuodavo!
 
Taip pat ekspertai nustatė, kad sveikiausia į moters krūtinę žiūrėti įvairiais rakursais ir geriau – gyvai, nors fotografijos taip pat veiksmingos.
 
Na, gerai, gal visų fizinės mankštos privalumų spoksojimas į gražuoles visu šimtu procentu neatstoja, bet kad jis naudingas kraujotakai, tai faktas. Mat tokie gundantys vaizdai kelia stiprias emocijas ir dar kai ką. O tas „dar kai kas“ yra puikiausia kraujagyslių disfunkcijos, taigi kartu ir hipertenzijos bei aterosklerozės profilaktika.
  

Žymos: vyrai ir moterys, Krūtys, dekoltė

Komentarai

Naujausi straipsniai