Tiesa.com   |   anomalija.lt   |   2017-07-05

Baltijos jūros dugne esantis objektas toliau siunčia signalus

  
Baltijos jūros dugne esantis objektas toliau siunčia signalus
© Max Pixel nuotr.
Prie objekto priartėjus tyrėjams signalai nurimsta.
Manoma, kad objektas nėra natūralios kilmės,

2011 metais viso pasaulio žiniasklaidą apskriejo žinia apie rastą neatpažintą objektą Baltijos jūros dugne. Švedų kompanija „Ocean X team“, kuri ieško nuskendusių laivų buvo pirmoji, kuri aptiko paslaptingą objektą.

87 metrų gylyje, tarp Švedijos ir Suomijos esančioje įlankoje guli 60 metrų skersmens skraidančios lėkštės formą primenantis objektas, kurio kilmė iki šiol išlieka neišaiškinta.
Tyrimus apsunkina ir tai, kad elektroniniai įrenginiai, priartėjus prie objekto nustoja veikti.
 
Kameromis pavyko užfiksuoti, kad objekto viršuje yra apskritimo formos skylė, kuri panaši į įėjimą, o aplink ją matosi nudegimai. Šie faktai leidžia manyti, kad objektas nėra natūralios kilmės, kadangi jūros akmenys nedega. Taip pat toje vietoje nėra vulkaninio aktyvumo.
 
Iki šiol buvo surengtos trys ekspedicijos, tačiau jų metų iškilo tik dar daugiau klausimų. Paaiškėjo, kad objektas skleidžia paslaptingus signalus. Tai pakurstė kalbas, kad tai ką aptiko Švedų kompanija „Ocean X team“ gali būti prieš tūkstančius metų į jūrą nukritęs neatpažintas skraidantis objektas, kuris priklauso kitai kosmoso civilizacijai.
 
Mokslininkai planuoja ir toliau tirti objektą, nors sąmokslo teorijos šalininkai tvirtina, kad tikrų atsakymų kas tai, galime ir nesulaukti.
  

Žymos: Baltijos jūra, tyrimai, neatpažintas objektas

Komentarai

Naujausi straipsniai