Tiesa.com   |   Standard/BNS info   |   2017-05-04

Vienas iš didžiausių bankų jau traukiasi iš JK

  
Vienas iš didžiausių bankų jau traukiasi iš JK
© Flickr nuotr.
Šimtai „JPMorgan Chase“ darbuotojų perkeliami į kitas Europos sostines.
Mums artimiausiu metu teks perkelti šimtus darbuotojų artimiau, kad būtume pasirengę tam momentui, kai „Brexit“ derybos pasibaigs, o vėliau mes jau galvosime apie ilgalaikius žingsnius.

Vienas iš didžiausių pasaulio bankų, amerikiečių bankas „JPMorgan Chase“, oficialiai patvirtino, kad dėl „Brexit” jau rengiasi iš Londono į kitas Europos sostines perkelti šimtus savo darbuotojų.

Tai, kad Jundtinės Karalystės (JK) sostinėje mažinamos darbuotojų pajėgos, o jie perkeliami į Dubliną, Frankfurtą ir Liuksemburgą, siekiant išsaugoti prieigą prie bendros Europos rinkos po „Brexit“, patvirtino banko investicijų padalinio vadovas Danielis Pinto.
„Mes ketinama panaudoti tris savo europinius bankus, kaip savo operacijų bazes, – interviu agentūrai „Bloomberg“ sakė D. Pinto. – Mums artimiausiu metu teks perkelti šimtus darbuotojų artimiau, kad būtume pasirengę tam momentui, kai „Brexit“ derybos pasibaigs, o vėliau mes jau galvosime apie ilgalaikius žingsnius.“
 
Kaip žinoma, britų premjerė Theresa May šalies išstojimą iš Europos Sąjungos oficialiai inicijavo kovą. Remiantis 50-uoju Lisabonos sutarties straipsniu, iki 2019-ųjų šalis dvejus metus derėsis dėl išstojimo.
Dar prieš britų pernai birželį surengtą referendumą dėl narystės ES „JPMorgan Chase“ vadovas Jamesas Dimonas yra sakės, kad „Brexit“ atveju bankui teks iš Londono iškelti maždaug 4 tūkst. darbuotojų. Šių metų pradžioje jis pažymėjo, kad galutinis skaičius priklausys nuo Britanijos ir ES derybų baigties.
 
 
  

Žymos: Verslas, Darbas, Anglijos bankai, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai