Tiesa.com   |   Independent.com   |   2017-01-23

Verslininkas: „Brexit” atlyginimus sumažins 30 proc.

  
Verslininkas: „Brexit” atlyginimus sumažins 30 proc. Pasak G. Handso, kai kurie verslai, žinoma, bankrutuos.
Gana gaila, ir tai visuomet yra keistas verslo aspektas - manau, kad „Brexit” bus nenaudinga daugeliui, kurie už jį balsavo, šalies ekonomika dėl to tikrai nukentės.

Vienas įtakingiausių verslininkų bei finansų ekspertų Jungtinėje Karalystėje (JK) pareiškė, kad šalies pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES) bus naudingas jo verslui, tačiau šaliai atneš daug ekonominės skriaudos.

Guy Handso manymu, po „Brexit” šalis praras savo socialinį saugumą, o per kelis dešimtmečius atlyginimai JK nukris net 30 proc.
Eksperto manymu, dėl rizikingesnės ekonominės situacijos, šalyje padidės palūkanų normos.
 
Tuo tarpu imigrantus darbininkus iš ES šalių palaipsniui pakeis imigrantai iš Afrikos ir Indijos subkontinento, kurie bus pasiruošę dirbti už ženkliai mažesnį užmokestį, - skelbė Independent.co.uk.
 
Pasak G. Handso, kai kurie verslai, žinoma, bankrutuos. Dėl to atsiras galimybių nebrangiai investuoti. Verslininko teigimu, jo verslas dėl šių priežasčių tik augs.
 
„Gana gaila, ir tai visuomet yra keistas verslo aspektas - manau, kad „Brexit” bus nenaudinga daugeliui, kurie už jį balsavo, šalies ekonomika dėl to tikrai nukentės. Tačiau mano asmeniniam verslui greičiausiai visą ši situacija išeis į naudą”, - mintimis dalinosi verslininkas.
 
  

Žymos: Ekonomika, Atlyginimai, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai