Tiesa.com, standard.co.uk   |   2019-05-15

Toriai Theresai May davė 24 valandas paskelbti, kada ji atsistatydins

  
Toriai Theresai May davė 24 valandas paskelbti, kada ji atsistatydins
© facebook nuotrauka

Torių vyresnieji įspėjo Theresą May aiškiai nurodyti, kada įvyks vyriausybės perdavimas arba rizikuoti būti išstumta parlamento narių ir aktyvistų sukilimo. 

o nariai teigė, kad yra nepatenkinti ministrės pirmininkės bandymu atidėti savo atsistatydinimą iki vėlyvo birželio tam, kad galėtų dar sykį pabandyti įtikinti parlamento narius balsuoti už jos jau tris kartus atmestą „Brexit” sutartį.   

Parlamentaras Bobas Blackmanas komentavo, kad tam, kad būtų galima išsirinkti naują lyderį reikalinga data.   

Seras Geoffrey Clifton-Brown dienraščiui the Standard teigė: „data turi būti nustatyta. Kiekviena praeinanti savaitė kai šis nestabilumas tęsiasi yra blogas šaliai ir katastrofiškas konservatorių partijai.   

Ji turėjo kone tris metus sudaryti Šiam sandoriui. Liūdna, tačiau dabar atėjo laikas perduoti vadeles kam nors, kas turi šviežių idėjų ir moralinę teisę vesti partiją į priekį.”  

Jis taip pat pridėjo, kad būtų daug priimtiniau, jei ministrė pirmininkė šią datą paskelbtų pati, o ne lauktų, kol ją iš posto paprasčiausiai išstums.   

Parlamentarų komentarai rodo, kad Toriai nėra labai patenkinti Th. May siūlomu paketu, kurį ji kabinetui pristatė vakar.   

Jos siūlymai davė suprasti, kad ministrė pirmininkė siekia atsistatydinti birželio gale ir tik tuo atveju, jei jos sutartis bus priimta.     
  

Žymos: Jungtinė Karalystė, Europos Sąjunga, brexit, Th May

Komentarai

Naujausi straipsniai