Tiesa.com   |   2017-03-25

Šeštadienį tūkstančiai londoniečių protestuos prieš „Brexit”

  
Šeštadienį tūkstančiai londoniečių protestuos prieš „Brexit”
© Organizatorių nuotr.
Taikus mitingas vyks šeštadienį, kovo 25 d. 11 val.
Demokratija tęsiasi, laisvė žodžiui tęsiasi, laisvė pasirinkti kaip gyventi tęsiasi. Terorizmas nelaimės.

Praėjus pos keletui dienų po šalį sustingdžiusio teroristinio išpuolio, tūkstančiai londoniečių šeštadienio rytą susirinks Westministerio rajone taikiai protestuoti prieš Jungtinės Karalystės (JK) pasitraukimą iš Europos Sąjungos (ES).

quo;Už Europos vienybę” (angl. The Unite for Europe) kulminacija įvyks Parlamento skvere, kur bus pagerbtos trečiadienio teroristinio išpuolio aukos bei raginama, kad JK ir toliau išliktų demokratiška šalimi.
„Demokratija tęsiasi, laisvė žodžiui tęsiasi, laisvė pasirinkti kaip gyventi tęsiasi. Terorizmas nelaimės”, - skelbia mitingo organizatoriai.
 
Po diskusijų su Londono policija nuspręsta, kad protestas nebus atšauktas ir, kaip ir planuota, vyks šeštadienį, kovo 25 d. 11 val.
 
Nepaisant to, kad Theresa May planuoja ES oficialiai informuoti apie „Brexit” proceso pradžią jau po trijų dienų, prognozuojama, kad mitinge prieš šį žingsnį protestuos nuo 25 iki 100 tūkst. londoniečių.
 
„Jau šį šeštadienį, kovo 25 d., kviečiame visus jungtis ir kartu su kitais ES šalių piliečiais dalyvauti taikiame marše už Europos vienybę. Lietuvių bendruomenė bursis nurodytoje vietoje (Žr. pav. žemiau) 10.30-11.00val. Prašoma dėvima apranga - mėlyna geltona, pagal ES vėliavos spalvas. Atsineškite lietuviškų atributų”, - lietuvius taip pat kvietė nelikti abejingais Didžiosios Britanijos lietuvių bendruomenės vadovė Dalia Asanavičiūtė.
Daugiau informacijos apie taikų mitingą ČIA ir ČIA.
 
 
 
  

Žymos: Protestas, Lietuvių bendruomenė, brexit, Mitingas

Komentarai

Naujausi straipsniai