Tiesa.com   |   2018-03-26

Referendumo dėl „Brexit” metu galimai sukčiauta

  
Referendumo dėl „Brexit” metu galimai sukčiauta
© Maxpixel nuotr.
Referendumo sprendimas galimai buvo pasiektas atlikus nusikalstamus veiksmus.

Trys aukštas pareigas užimantys advokatai pranešė, jog jų nuomone referendumas dėl „Brexit” buvo vykdomas nesilaikant įstatymų. Kitaip tariant, agitacinės kompanijos metu nusižengta įstatymui, - paaiškėjo pirmadienį.

46 puslapių ilgio teisinėje nuomonėje trys advokatai pateikė savo tyrimo išvadas, kurios teigia, kad referendumo kampanijos metu galimai pažeisti Jungtinės Karalystės įstatymai. Manoma, kad „Vote Leave” pusė galimai sukčiavo rinkiminės kampanijos metu.
Ši informacija jau perduota rinkiminei komisijai, kuri ėmėsi detalesnio tyrimo dėl kaltinimų pagrįstumo ir aiškinasi, ar iš tiesų buvo pažeisti įstatymai.
 
„Išanalizavę didelį kiekį įrodymų galime teigti, kad organizuojant kampaniją „Vote Leave” dėl JK pasitraukimo iš ES buvo vykdyti nusikalstami veiksmai”, - aiškino solisitorius Tamsinas Allenas, atstovaujantis nuomonę pateikusius advokatus Clare Montgomery, Helen Mountfield ir Beną Silverstone.
 
„Jei atsiranda įrodymų, kad sportininkas sukčiavo Olimpinėje žaidynėse, medaliai atimami”, - kalbėjo T.Allenas ir pridėjo, kad yra nepaprastai svarbu įsitikinti, kad viskas buvo atlikta sąžiningai: „Jei kampanija „Vote leave” sukčiavo, turime sau atsakyti, ar tikrai pasitikime tokiu visuomenės sprendimu, kuris buvo laimėtas nesąžiningai”.
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Referendumas, Nusikaltimai , brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai