Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-09-26

Pradinėse mokyklose rodytas torių propagandinis filmukas sukėlė skandalą 

  
Pradinėse mokyklose rodytas torių propagandinis filmukas sukėlė skandalą
© Twitter nuotrauka

Leiboristų partijos parlamentarė Stella Creasy liepė Borisui Johnsonui pripažinti, kad pradinės mokyklos turėtų likti „zona be „Brexito propagandos””.

Susirūpinusi parlamentarė teigia, kad torių propaganda buvo rodoma daugiau, nei 3000 pradinių mokyklų pranešimų ekranų.  
Stella Creasy klausimus kelti pradėjo sužinojusi, kad torių politiką remiantis filmukas buvo transliuojamas per pranešimų ekranus mokyklose.  
 
Leiboristų parlamentarė pareikalavo ministro pirmininko pasmerkti politines akcijas, propagandą, reklamas ir kitų kampanijos dalių viešinimą mokyklose. Su parlamentare susisiekė daug dėl tokio politikų elgesio sunerimusių tėvų.  
 
 
Bendruomenių rūmuose ji teigė: „Anksčiau šiandien su manimi susisiekė susirūpinę tėvai iš Walthamstow, juos šokiravo mokykloje vaikams rodyta prezentacija apie ministro pirmininko siūlymus ir „Brexit”.”  
 
Ima aiškėti, kad ši prezentacija buvo rodoma per daugiau nei 3000 pradinių mokyklų pranešimų ekranų, mokyklos sutikimo tokios propagandos viešinimui nedavė.  
 
Parlamentarė reikalavo: „turint omenyje, kiek pinigų vyriausybė leidžia „Brexit” reklamai, ar jis gali bent nedelsiant užtikrinti Walthamstow gyventojus, kad tai (prezentacija aut. past.) nebuvo jo darbas? Taip pat jis turėtų prisiekti, kad mūsų pradinės mokyklos liks „zona be „Brexito propagandos”.”  
 
Borisas Johnsonas savo ruožtu teigė prie šios kampanijos neprisidėjęs ir apie ją sužinojęs tik iš parlamentarės.
  

Žymos: Borisas Johnsonas, Parlamentas, brexit, propaganda, toriai

Komentarai

Naujausi straipsniai