Tiesa.com   |   2018-05-30

Pradedama kampanija už antrą referendumą dėl „Brexit”

  
Pradedama kampanija už antrą referendumą dėl „Brexit”
© Flickr/Heinrich-Böll-Stiftung nuotr.
87-erių milijardierius George'as Sorosas.

Viešos kalbos metu milijardierius George’as Sorosas paskelbė, kad per artimiausias kelias dienas Jungtinėje Karalystėje bus pradėta kampanija, agituojanti už antro referendumo dėl šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos galimybę”.

Milijardierius teigė, kad ilgas ir skausmingas „Brexit” procesas, kurio metu paaiškėjo daug naujų detalių, gali tapti rimtu paskatinimu antrojo referendumo metu britams balsuoti už pasilikimą Europos Sąjungoje.
Kalbėdamas „Best for Britain” kampanijo spristatyme, G. Sorosas sakė, kad „britų visuomenės nuomonės pakeitimas atitiktų revoliucinius laikus, kaip dabar”.
 
„Brexit yra nepaprastai žalingas ir griaunantis procesas abiems pusėms. Skyrybos bus ilgos ir greičiausiai užtruks ilgiau nei penkerius metus. Penki metai politikoje yra amžinybė, ypač tokiais revoliuciniais laikais, kaip dabar”, - sakė milijardierius.
 
G. Sorosas pabrėžė, kad „Britanijos žmonės sprendžia, ką daryti, tačiau būtų geriau sprendimą priimti greičiau, nei per vėlai”.
 
Siekdamas bet kokia kaina užkirsti kelią į „Brexit”, milijardierius kampanijai „Best for Britain” jau skyrė 500 tūkst. svarų sterlingų.
 
 
 
  

Žymos: Referendumas, brexit, George‘as Sorosas

Komentarai

Naujausi straipsniai