Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2017-03-30

Po „Brexit“ britai nori grąžinti mirties bausmę

  
Po „Brexit“ britai nori grąžinti mirties bausmę
© Flickr.com
Britai nori atgauti senąją Angliją.
42 proc., balsavusių už „Brexit“ nori, kad į mokyklas būtų grąžintos fizinės bausmės.

Daugiau nei pusė britų po „Brexit“ derybų norėtų į šalies įstatymų sistemą grąžinti mirties bausmę. Atskleisti duomenys, kad šio pokyčio labiausiai trokšta balsavusieji už atsiskyrimą nuo Europos Sąjungos.

Negana to, tas pats tyrimas atskleidė, kad 42 proc., balsavusių už „Brexit“ nori, kad į mokyklas būtų grąžintos fizinės bausmės. 30 proc. pasisakė pasiilgę senųjų, elektros energijos netaupančių elektros lempučių ir norėtų, kad šios vėl atsirastų parduotuvių lentynose.
Kompanijos „YouGov“ atlikta apklausa aiškiai nurodė, kad balsavusieji už pasitraukimą ilgisi senosios Anglijos. Kiek daugiau nei pusė piliečių norėtų vėl turėti tamsiai mėlynus, britiškus pasus. Taip pat 48 proc. trokšta, kad parduotuvėse svoris būtų žymimas ne kilogramais ir gramais, o britiškais poundais ir uncijomis. O 11 proc. respondentų net norėtų atgauti galimybę rūkyti baruose.
 
Mirties bausmė už žmogžudystę Jungtinėje Karalystėje buvo panaikinta 1973-iaisiais, šaliai įstojus į sąjungą, tačiau 53 proc. iš 2060 respondentų nesutinka, kad toks įstatymas galiotų ir pasitraukus iš ES.
 
 
  

Žymos: Įstatymai Anglijoje, mirties bausmė, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai