sky.com, Tiesa.com   |   2019-03-24

Philipas Hammondas nesutiko su Th. May teiginiu, kad antras referendumas sugriautų tautos tikėjimą demokratija

  
Philipas Hammondas nesutiko su Th. May teiginiu, kad antras referendumas sugriautų tautos tikėjimą demokratija
© facebook nuotrauka

Kanclerio teigimu šeštadienį milijono protestuotojų išsakytas reikalavimas surengti pakartotinį referendumą dėl Brexito - absoliučiai nuoseklus pasiūlymas, kuris turi būti išgirstas.

Nepaisant Theresos May primygtinio kartojimo, kad antras referendumas sugriautų tautos tikėjimą demokratija Philipas Hammondas atsisakė atmesti pakartotinio referendumo galimybę taip pastatydamas ministrę pirmininkę į dar vieną nemalonią padėtį.
Ph. Hammondas Sky News sakė: „nesu tikras, ar parlamente susidarys dauguma, kuri paremtų antrą referendumą, tačiau tai - absoliučiai nuoseklus pasiūlymas”.
 
Jis tesė: „daugybė bus aršiai nusiteikę prieš, bet tai tikrai yra absoliučiai nuoseklus pasiūlymas, kuris turi būti išgirstas kitų pasiūlymų dėl susiklosčiusios situacijos tarpe.”
 
Ph. Hammondas taip pat neigė dalyvavęs perversmo ir sukilimo Kabinete kurstyme prieš „toksišką” bei „nepastovią” ministrę pirmininkę.
 
Jis taip pat teigė, kad Th. May parengtas išstojimo iš ES planas - jo asmeninis favoritas, tačiau aiškino bandantis išlikti realistu ir priimti kitus pasiūlymus, nes supranta, kad greičiausiai daugumos, kuri palaikytų ministrės pirmininkės sutartį surinkti nepavyks.
 
  

Žymos: brexit, Phillipas Hammondas, jk parlamentas, Brexit. Theresa May, antras referendumas

Komentarai

Naujausi straipsniai