Tiesa.com   |   2018-06-07

Pažėrė kritikos: JK niekada visiškai neatsiskirs nuo ES

  
Pažėrė kritikos: JK niekada visiškai neatsiskirs nuo ES
© Wikimedia nuotr.
Th. May ir vėl pažėrė kritikos.

Jungtinės Karalystės (JK) premjerė Theresa May pastarosiomis dienomis patiria nejuokais didelį spaudimą dėl pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES).

Kairiesiems vis garsiau bekalbant apie jau prasidėjusią ekonominę krizę, iki šiol ministrę pirmininkę rėmę dešinieji piktinasi, kad šalies vadovė esą per silpna, o dabartinis Theresos May „Brexit” planas veikiau primena „atostogas”, kuomet šalis niekada visiškai neatsiplės nuo ES.
Politikai piktinasi, kad tęsiant dabartinius „laikinus” susitarimus ir nesiimant ryžtingų veiksmų, JK gali įklimpti į teisinę pelkę ir taip niekada visiškai neatsiriboti nuo ES, nors oficialiai „Brexit” gali ir įvykti.
 
Th. May taip pat susilaukė kritikos ir dėl pagrindinio „Brexit” dokumento, kuris turėjo atskleisti tikslų Vyriausybės planą prieš beveik dvi savaites, tačiau iki šiol šis dokumentas nebuvo paviešintas.
 
„Kalbant apie „Brexit”, iki šiol Vyriausybė sugebėjo daugiau kartų vėluoti ir atšaukti planus, nei (šalies) traukiniai.”, - kandžiai kalbos metu juokavo Jamesas Corbynas.
 
  

Žymos: brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai