Tiesa.com   |   2017-12-06

Pagaliau prisipažino: „Brexit” poveikis ekonomikai vis dar nėra įvertintas

  
Pagaliau prisipažino: „Brexit” poveikis ekonomikai vis dar nėra įvertintas Vyriausybė vis dar nėra atlikusi ekonominių tyrimų dėl „Brexit” poveikio.
Politikas taip pat galimą „Brexit” poveikį prilygino 2008-ųjų finansinei krizei.

Jungtinės Karalystės (JK) „Brexit” reikalų sekretorius Davidas Davisas pripažino, kad Vyriausybė pakankamai neįvertino, kokį poveikį šalies ekonomikai darys pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES).

Politikas taip pat galimą „Brexit” poveikį prilygino 2008-ųjų finansinei krizei.
D. Davisas taip pat teko pripažinti, kad Vyriausybės užsakymu nebuvo atlikti tokie turimai, kaip šalies pasitraukimas iš ES paveiks skirtingus šalies sektorius, kaip pavyzdžiui automobilių, financiniam ar aptarnavimo.
 
Anksčiau politikas BBC laidos metu yra teigęs, kad Vyriausybės užsakymu yra atlikta „beveik 60 skirtingų” ekonomikos sektorių analyzių.
 
Praėjusią savaitę D. Davisas Bendruomenių rūmams pristatė 850 puslapių dokumentą, kurį pats vadina „sektorių analize”, tačiau jame aptariame atskirų sektorių situacija bei įsitraukimas ES rinkoje – prognozės dėl galimo „Brexit” poveikio nepateiktos.
 
Kalbėdamas trečiadienį ryte „Brexit” sekretorius pripažino, kad pasitraukimas iš ES, Didžiosios Britanijos ekonomikoje paskatins „paradigmos pasikeitimą”, panašų į 2008-ųjų finansinę krizę.
 
Leiboristei Hilary Benn paklausus, ar Vyriausybė paruošė prognozes, kaip „Brexit” atsilieps skirtingiems sektoriams, pavyzdžiui, automobilių sektoriui, D. Davisas atsakė „Ne, arba aš apie tai neturiu informacijos”.
 
 
  

Žymos: Ekonomika, brexit, David Davies

Komentarai

Naujausi straipsniai