Tiesa.com   |   2017-03-02

Londono meras S.Khanas užtarė imigrantus dėl likimo JK

  
Londono meras S.Khanas užtarė imigrantus dėl likimo JK Londono meras Sadiq'as Khanas.
Mano, kaip mero, aiški žinutė kiekvienam ES piliečiui Londone yra tokia – jūs esate ir būsite čia laukiami.

Londono meras Sadiq'as Khanas paragino šalies premjerę Theresą May Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems ES piliečiams suteikti ketaus stiprumo garantiją, kad jie galės likti įgyvendinus „Brexit“ planus.

Po kontraversiškai vertinamo Lordų rūmų balsavimo dėl imigrantų ateities JK, meras pareiškė norintis nusiųsti aiškią žinutę ES piliečiams, kad jie čia laukiami.
Savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje meras rašė: „3,3 mln. ES piliečių gyvena Jungtinėje Karalystėje, vien Londone – apie milijoną. Jie įnešė didelį indelį į mūsų miestą, mūsų ekonomiką, mūsų kultūrą ir mūsų visuomenę.
 
Mano, kaip mero, aiški žinutė kiekvienam ES piliečiui Londone yra tokia – jūs esate ir būsite čia laukiami. Ministrai jau ne kartą tvirtino, kad ES piliečiai neturi dėl ko nerimauti. Tad dabar jie turi galimybę įrodyti, kad pakeisdami šį įstatymą suteiks ketaus stiprumo garantiją čia gyvenantiems ES piliečiams, kad jie turi teisę likti JK".
 
Ministrai Lordų rūmuose šiandien balsavo už tai, kad būtų užtikrintos ES piliečių teisės šalyje po „Brexit“ įsigaliojimo. Ministrai tikino nusivylę, kad imigrantai bei jų teisės derybose su ES dėl „Brexit“ naudojami tarsi mainų žetonai.
 
 
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, brexit, sadiq khan, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai