Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-09-09

Londone vyksta masinis protestas prieš „Brexit“

  
Londone vyksta masinis protestas prieš „Brexit“
© @groktrek Twitter
Žmonės priešinasi, o valdžia lieka kurčia.
Pirmoje dienos pusėje jau buvo susirinkę beveik 5 tūkst. žmonių.

Šiandien tūkstančiai prieš „Brexit“ nusiteikusių Jungtinės Karalystės (JK) gyventojų išėjo į gatves protestuodami prieš išstojimą iš Europos Sąjungos (ES).

Minioje tarp protestuotojų nemaža dalis garsių politikų, aktorių, dainininkų, meno srities atstovų ir paprastų Londono gyventojų.
Šis protestas yra vienas didžiausių iki šiol vykusių, kai JK nusprendė palikti ES. Žmonės apsiginklavę plakatais, ES vėliavomis, ruporais, lėlėmis, išskirtinėmis aprangomis, žygiuoja link Parlamento rūmų, kur po kelių dienų vyks vienas svarbiausių balsavimų, kur spręsis, kokią piniginę naštą gaus Londonas po skyrybų su Briuseliu.
 
Šis protestas planuojamas visą dieną, pirmoje dienos pusėje jau buvo susirinkę beveik 5 tūkst. žmonių, iki vakaro jų tikimąsi dar daugiau.
 
Socialiniuose tinkluose žmonės dalinasi nuotraukomis iš šio protesto ir ragina aktyviai dalyvauti, esą, jeigu žmonių nenoro palikti ES valdžia negirdi ir yra kurčia įvairioms peticijoms ir kitokiems prašymams, vienintelis kelias įrodyti būtinybę stabdyti „Brexit“ procesą – protestas prieš valdžios sprendimus.
 
  

Žymos: Londonas, Protestas, Jungtinė Karalystė, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai