Tiesa.com   |   Telegraph.co.uk   |   2019-02-02

Likus 55 dienoms iki suplanuoto išstojimo iš Europos Sąjungos - kardinalūs pokyčiai įtakingiausių parlamentarų pažiūrose

  
Likus 55 dienoms iki suplanuoto išstojimo iš Europos Sąjungos - kardinalūs pokyčiai įtakingiausių parlamentarų pažiūrose
© pixabay.com

Vakar, torių parlamentaras, euroskeptikas Jacobas Reesas-Moggas paskelbė, kad 50-tojo straipsnio galiojimo termino pratęsimas “nėra neįmanomas” ir net būtų priimtinas, jei to pasekoje būtų priimtas naujas susitarimas dėl Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos.

Šiam įtakingam parlamento nariui tai - milžiniška permaina jo oficialioje pozicijoje.
 
Didelė parlamento narių dalis laiko Brexito atidėjimą neišvengiamu. Philipas Hammondas prašė abiejų pusių “nuosaikios reakcijos” į Brexito atidėjimą tuo atveju, jei tai bus reikalinga, o Dr. Foxas, Tarptautinės Prekybos sekretorius, teigė, kad trumpalaikis išstojimo iš Europos Sąjungos atidėjimas būtų priimtinas daugeliui parlamento narių.
 
 
Iki šiol Jacobas Reesas-Moggas su šalininkais iš Europos tyrimų grupės tvirtai reikalavo, kad Jungtinė Karalystė Europos Sąjungą paliktų Kovo 29-ą dieną, nesvarbu, su sandoriu, ar be jo.
  

Žymos: Europos Sąjunga, Pokyčiai, brexit, Rees-Mogg

Komentarai

Naujausi straipsniai