Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2017-04-05

ES politikas: „Brexit” – tai nepavykęs JK politikų triukas

  
ES politikas: „Brexit” – tai nepavykęs JK politikų triukas
© Wikimedia nuotr.
Guy Verhofstadtas yra vyriausiasis ES derybininkas dėl „Brexit”.
Jaunoji karta „Brexit” supras taip, kaip iš tikrųjų ir nutiko – nepavykusį konservatorių partijos rinkiminį triuką, laiko ir energijos švaistymą, politikų kvailumą.

Europos Parlamento nariai rengiasi pradėti oficialias derybas dėl tolimesnių santykių su Jungtine Karalyste (JK). Nors tai dar tik pasiruošimas, aišku viena – Didžiosios Britanijos laukia sudėtingos derybos.

Vyriausiasis Europos Sąjungos (ES) derybininkas dėl „Brexit” Guy Verhofstadtas pareiškė, kad JK pasitraukimas iš Sąjungos tėra nepavykęs konservatorių partijos rinkimis triukas, kurio nepavyko tinkamai suvaldyti.
Pasak politiko, ateityje jaunesnioji karta dabartinių politikų veiksmus laikys „energijos švaistymu ir kvailyste” bei bandys sugrąžinti JK atgal į ES, - pranešė independent.co.uk.
 
„Aš esu tikras, kad anksčiau ar vėliau atsiras jauna moteris ar vyras, kuris ir vėl bandys grąžinti Britaniją į Europos šeimą. Jaunoji karta „Brexit” supras taip, kaip iš tikrųjų ir nutiko – nepavykusį konservatorių partijos rinkiminį triuką, laiko ir energijos švaistymą, politikų kvailumą”, - kalbos metu sakė G. Verhofstadtas.
 
Tuo tarpu kitas Europos parlamento narys Manfredas Weberis rėžė, kad artimoje ateityje Londonui teks užleisti savo finansinės Europos sostinės poziciją kitiems didiesiems Euopos miestams, pavyzdžiui Frankfurtui, Amsterdamui ar Dublinui.
 
„JK nebebus Europos dalimi, todėl ir Londonas negalės likti Europos finansų centru. Šis klausimas yra nesvarstytinas”, - sakė M. Weberis.
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, brexit, Guy Verhofstadtas

Komentarai

Naujausi straipsniai