Tiesa.com, bbc.co.uk   |   2017-08-11

Buvęs „Brexit" šalininkas: tai nelaimė mūsų šaliai

  
Buvęs „Brexit" šalininkas: tai nelaimė mūsų šaliai
© JamesChapman Twitter
Nesutarimai persikėlė į socialinius tinklus.
Jamesas Chapmanas ragino priešintis „Brexit", kol šalis dar gali išsigelbėti.

Buvęs „Brexit" sekretoriaus Davido Daviso personalo vadovas sakė, kad sprendimas palikti Europos Sąjungą (ES) tai - „nelaimė mūsų šaliai".

manas teigė, kad du kabineto ministrai išreiškė susidomėjimą nauja centrine partija, kuri intensyviai priešinasi „Brexit".
Jis taip pat teigė, kad konservatoriai greičiausiai nesugebės atsitiesti ir daugumos palaikymo Parlamente nesulauks.
 
Visgi, „Brexit" šalininkai jam atkirto, kad konservatoriai dabar yra vieningi, kaip niekad ir tie rinkėjai, kurie nepritarė išstojimui, jau susitaikė su esama padėtimi ir palaiko sprendimų priėmėjus.
 
Jamesas Chapmanas pastarosiomis savaitėmis buvo itin aktyvus socialiniuose tinkluose, kur pradėjo atakuoti savo buvusius kolegas, kurie palaiko išstojimo iš ES procesą, įskaitant vieną pranešimą, kuris buvo skirtas Borisui Johnsonui.
 
Birželio mėnesį jis apkaltino premjerę Theresą May, kad ji tapo absoliučia ir vienvalde ir net nenori girdėti kitų politikų nuomonės.
Jis ragino naują politinį darinį, kurie save vadina demokratais imtis veiksmų ir priešintis „Brexit", kol šalis dar gali išsigelbėti.
 
Prieš tapdamas „Brexit" sekretoriaus Davido Daviso personalo vadovu J. Chapmanas buvo ,,Daily Mail" politikos redaktorius ir buvusio kanclerio George'o Osborne'o vyresnysis patarėjas. Jis baigė savo darbą vyriausybėje prieš birželį buvusius rinkimus ir dabar dirba viešųjų ryšių srityje.
 
 
  

Žymos: Derybos, ES, JK, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai