Tiesa.com   |   2017-12-04

Britanijos piliečiai nori antrojo referendumo dėl „Brexit”

  
Britanijos piliečiai nori antrojo referendumo dėl „Brexit”
© Flickr nuotr.
50 proc. britų norėtų antrojo referendumo dėl „Brexit”.
50 proc. respondentų teigė palaikantys idėją, kad pasibaigus deryboms dėl JK pasitraukimo iš Europos Sąjungos, šalyje būtų surengtas antras referendumas.

Naujausio tyrimo duomenimis, maždaug pusė Jungtinės Karalystės (JK) piliečių nori, kad jiems būtų suteikta teisė išsakyti savo nuomonę dėl galutinio susitarimo dėl „Brexit” visuotinio balsavimo metu.

03 kompanijos „Survation” apklaustų Britanijos piliečių, 50 proc. teigė remiantys idėją, kad deryboms dėl JK pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) pasibaigus, šalyje būtų surengtas antras referendumas, kurio metu būtų nuspręsta priimti ar atmesti finalinį susitarimą dėl „Brexit”.
Tuo tarpu 34 proc. respondentų teigė esantys prieš antrojo referendumo galimybę. 16 proc. liko neapsisprendę.
 
Tyrimas, kuris buvo atliktas savaitraščio „Mail on Sunday” užsakymu tarp lapkričio 30 d. ir gruodžio 1 d., atskleidė, kad leiboristų lyderio Jeremy Corbyno reitingai pirmą kartą išsiveržė į priekį net aštuoniais taškais.
 
Remiantis tyrimo duomenimis, Theresos May vadovaujami konservatoriai šiuo metu sulaukia 37 proc. JK gyventojų palankumo. Tuo tarpu Darbo partiją palaiko net 45 proc.
 
 
 
 
  

Žymos: Apklausa, Referendumas, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai