Tiesa.com, standard.co.uk   |   2019-04-03

Britanijos kareiviai nufilmuoti pratybų metu šaudantys į Jeremy Corbyn atvaizdą

  
Britanijos kareiviai nufilmuoti pratybų metu šaudantys į Jeremy Corbyn atvaizdą
© Tiesa.com fotomontažas

Didžiosios Britanijos Krašto Apsaugos Ministerija pradėjo tyrimą po to, kai viešojoje erdvėje ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota kaip pratybų metu karininkai apšaudo Leiboristų lyderio Jeremy Corbyn atvaizdą.

Kaip galima suprasti iš užfiksuoto vaizdo įrašo karininkai Leiboristų lyderio atvaizdą naudojo kaip taikinį, kol treniravosi šaudyti.
Vaizdo įraše vyrai paleidžia kulkų papliupą, o tada parodomas jų taikinys - Leiboristų lyderio Jeremy Corbyn atvaizdas, veidas sudarkytas kulkų paliktų skylių.
 
Manoma, kad tai - Didžiosios Britanijos karininkai, kurie šiuo metu yra karinėje bazėje New Kabul Compound, Afganistane.
 
Pasak naujienų tarnybos Sky tai - parašiutininkų pulko trečiojo batalijono nariai.
 
Į atvaizdą jie šaudė iš sukietinto vaško pagamintomis mokomosiomis kulkomis.
 
Manoma, kad incidentas nutiko kelių pastarųjų dienų bėgyje.
 
Leiboristų partijos atstovas komentuodamas šį karininkų elgesį teigė: „toks karių elgesys - leiboristų partijos vado Jeremy Corby atvaizdo naudojimas vietoje taikinio yra mažų mažiausiai keliantis nerimą ir nepriimtinas”.
 
Armijos atstovas taip pat komentavo susidariusią situaciją: „žinome apie šio vaizdo įrašo cirkuliavimą viešojoje erdvėje. Toks elgesys yra absoliučiai nepriimtinas ir iškrenta iš visų armijoje toleruotino elgesio normų”.
Įvykis tiriamas
 
 
  

Žymos: Kariuomenė, Jungtinė Karalystė, Parlamentas, Kariai, Jeremy Corbyn, brexit, britų armija, karininkai

Komentarai

Naujausi straipsniai