mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-17

Brexito naujienos: antro referendumo reikalaujantis protestas vyks savaitę iki suplanuotos išstojimo dienos

  
Brexito naujienos: antro referendumo reikalaujantis protestas vyks savaitę iki suplanuotos išstojimo dienos
© pixabay.com

Protestas 'Put it to the People’, organizuojamas the People's Vote kampanijos reikalaus sprendimą dėl Brexit atiduoti į visuomenės rankas.

Antro referendumo siekiantys agitatoriai paskelbė, kad protestas ir eisenos vyks savaitgalį prieš suplanuotą išstojimą iš Europos Sąjungos, kovo 23-čią dieną. Už pasilikimą ES pasisakantys parlamentarai sako, kad situacija vis blogėja.
Buvusi Torių ministrė Anna Soubry komentavo, kad: „ministrė pirmininkė, panašu, siekia užvilkinti savo žadėtą „prasmingą balsavimą” tokiu būdu bandydama parlamentarus įvaryti į kampą ir priversti balsuoti už jos pasiūlymus, kurie, kaip supranta daugelis, yra blogi”.
 
Jeremy Corbynas, rodos, žiūrėdamas kaip senka laikas taipogi yra patenkintas, atrodo, kad tokia perspektyva jam tinka labiau nei svarstyti Leiboristų pasiūlymus ar paantrinti reikalaujantiems antro referendumo.
 
Tuo tarpu kiti parlamento nariai reikalauja, kad būtų pamirštas išdidumas ir atsižvelgta į nacionalinius interesus. Liberaldemokratų lyderis Seras Vince Cable spėja, kad šimtai tūkstančių žmonių išeis į gatves ir reikalaus, kad jų balsas būtų išgirstas.
  

Žymos: Europos Sąjunga, Jungtinė Karalystė, brexit, antras referendumas

Komentarai

Naujausi straipsniai