Tiesa.com   |   2017-09-07

„Brexit”: Vyriausybė naudojasi imigrantais, kaip „priedanga”

  
„Brexit”: Vyriausybė naudojasi imigrantais, kaip „priedanga” Visi JK gyventojai (ne tik imigrantai), jau dabar kenčia nuo „Brexit” pasekmių.
Visi JK gyventojai (ne tik imigrantai), jau dabar kenčia nuo „Brexit” pasekmių, o dėl to kalti yra ne ES piliečiai, kaip teigia kai kurie politikai, o Vyriausybė.

„Silpni politikai naudojasi imigrantais ir kitais pažeidžiamais bendruomenės nariais, kaip priedanga paslėpti jų pačių klaidoms”, - mano Darbo sąjungų kongreso (angl. The Trades Union Congress, TUC) sekretorė Frances O’Grady, kuri šiuos kaltinimus tiesiogiai skyrė šalies vadovei Theresai May.

Kritikos F.O’Grady „silpniems” politikams nepagailėjo po antradienį „nutekėjusio” dokumento, kuriame atskleista Theresos May palaikoma politika migracijos klausimu po „Brexit”.
TUC atstovė taip pat rėžė, kad šis incidentas pakenks deryboms dėl „Brexit” bei sukels dar daugiau nerimo Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenantiems ES piliečiams bei jų darbdaviams.
 
„Nutekėjusių” dokumentų skandalas sutapo su TUC atlikta JK darbuotojų apklausa, kuri pateikė nerimą keliančius duomenis.
 
Pasirodo, apklausa, kurios metu buvo apklausti 3287 darbuotojai, atskleidė, kad beveik pusė darbuotojų, 44 proc. apklaustųjų, jaudinasi neturintys pakankamai pajamų pagrindinėms namų ūkių išlaidoms: maistui, transportui, sąskaitoms ir pan. Tuo tarpu 36 proc. atsakė, kad jaučia didėjantį ekonominį spaudimą ir mažėjančias pajamas pragyvenimui.
 
F.O’Grady manymu, visi JK gyventojai (ne tik imigrantai), jau dabar kenčia nuo „Brexit” pasekmių, o dėl to kalti yra ne ES piliečiai, kaip teigia kai kurie politikai, o Vyriausybė.
 
„Yra labai daug dalykų, kuriuos Vyriausybė galėtų padaryti. Pirmiausia, sustabdyti socialinių garantijų mažinimą bei didinti viešojo sektoriaus atlyginimus”, - teigė F.O’Grady.
 
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, Imigrantai, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai