Tiesa.com   |   2017-03-26

„Brexit”: taikaus protesto metu dalyvavo ir lietuviai

  
„Brexit”: taikaus protesto metu dalyvavo ir lietuviai Tarp protesto dalyvių – ir tautiniais atributais pasipuošę lietuviai.
Kalbinti britai atsiprašė dėl referendumo rezultato, labai apgailestavo. Nemažai tikisi, kad dar ne viskas prarasta.

Šeštadienį minios londoniečių ir miesto svečių rinkosi į taikų protestą prieš „Brexit”. Dešimtys tūkstančių mitinguotojų Parlamento skvere tylos minute pagerbė šią savaitę įvykdyto teroristinio išpuolio aukas. Tarp protesto dalyvių – ir tautiniais atributais pasipuošę lietuviai.

„Vieningos Europos” dalyviai, pasipuošę mėnyna ir geltona spalvomis, kurios simbolizuoja Europos Sąjungą, bei nešini reikšmingais plakatais, taikiai marširavo pagrindinėmis mieso centro gatvėmis link Westministerio.
Teigiama, kad likus vos trims dienoms iki „Brexit” pradžios proteste dalyvavo nuo 25 iki 100 tūkst. žmonių. Kad susirinko įspūdingos minios patvirtino ir Didžiosios Britanijos lietuvių bendruomenės vadovė Dalia Asanavičiūtė.
 
„Klausdami, kokia vėliava esame apsigaubę, mus kalbino nemažai žmonių. Spėjimai buvo, kad Rumunijos, Airijos. Keli žinojo, kad tai Lietuvos vėliava. Kalbinti britai atsiprašė dėl referendumo rezultato, labai apgailestavo. Nemažai tikisi, kad dar ne viskas prarasta”, - „Tiesai” pasakojo D. Asenavičiūtė.
 
 
  

Žymos: Protestas, brexit, Mitingas

Komentarai

Naujausi straipsniai