Tiesa.com   |   news.sky.com   |   2018-02-14

„Brexit“ stabdymą vadina išdavyste

  
„Brexit“ stabdymą vadina išdavyste
© flickr nuotr.
B. Johnson’as paragino „Brexit“ oponentus pagaliau susitaikyti, su tuo, kad jie nieko nepakeis.
Tie, kurie dėl to jaudinasi, turėtų neužmiršti, kad ekonominė narystės ES nauda nėra tokia akivaizdi kaip kartais teigiama

Charizmatiškasis Jungtinės Karalystės užsienio reikalų ministras Boris’as Johnson’as rėžė širdingą kalbą apie šalies pasitraukimą iš Europos Sąjungos – tam jis pasirinko vasario 14-ąją ir linkėjo dėl „Brexit“ nesutariantiems gyventojams meilės.

Už pasitraukimą pasisakantis buvęs Londono meras savo kalbą pavadino „Kelias į „Brexit“: Jungtinė Karalystė“. B. Johnson’as pabrėžė, kad bet kokios kalbos apie proceso stabdymą yra išdavystė ir siūlė į „Brexit“ žvelgti be baimės ir su viltimi.
„Bijau, kad kai kurie žmonės vis labiau stengiasi tai stabdyti, pakeisti referendumo rezultatus ir žmonių valią.
 
Manau, kad tai būtų katastrofiška klaida, kuri atvestų prie nenumaldomo išdavystės jausmo. Negalime leisti, kad tai įvyktų. „Brexit“ gali būti kelias į sėkmę, o visos su juo siejamos baimės – nepagrįstos“, – kalbėjo ministras.
 
Nors „Brexit“ dažnai tapanimamas su pablogėjusia JK ekonomine padėtimi dėl pasitraukimo iš muitų sąjungos bei bendrosios rinkos, B. Johnsonas tam irgi turėjo atsakymą.
 
„Tie, kurie dėl to jaudinasi, turėtų neužmiršti, kad ekonominė narystės ES nauda nėra tokia akivaizdi kaip kartais teigiama.
Net ir pasitraukę sugebėsime prisitaikyti prie besikeičiančio pasaulio ekonomikos“, – sakė jis.
 
 
  

Žymos: Valentino diena, Boris Johnson, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai