Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2017-02-26

„Brexit”: neatmetama antrojo referendumo galimybė

  
„Brexit”: neatmetama antrojo referendumo galimybė M.Heseltine’as teigė norintis užtikrinti, kad britai turi galimybę persigalvoti.
M.Heseltine’as teigė norintis užtikrinti, kad britai turi galimybę persigalvoti dėl „Brexit".

Konservatorius Michaelis Heseltine’as metė iššūkį partijos kolegei Theresai May ir teigia, kad dar nevėlu sustabdyti „Brexit” procesą.

Politikas teigė norintis užtikrinti, kad britai turi galimybę persigalvoti. Neatmetama net ir antrojo referendumo dėl pasilikimo Europos Sąjungoje (ES) galimybė, - skelbė Independent.co.uk.
Pirmadienį Lordų rūmuose prasidėsiančiose diskusijoje dėl „Brexit” įstatymo, siekiama užtikrinti, kad šalies Parlamentas turės teisę balsuoti dėl galutinio premjerės ir ES susitarimo dėl „Brexit”.
 
Gina Miller, kuri Aukščiausiame teisme Parlamentui laimėjo teisę išsakyti nuomonę dėl „Brexit” įteisinimo proceso, vakar taip pat pabrėžė, kad Theresa May ir toliau turėtų išklausyti Parlamento nuomonės.
 
To tarpu praėjusią savaitę leiboristas Peteris Mandelsonas išplatino vieša laišką, kuriame reikalavo, kad Didžiosios Britanijos piliečiai turėtų teisę išsakyti savo nuomonę dėl galutinio premjerės bei ES susitarimo dėl „Brexit” per Parlamento atstovus arba referendumo metu.
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai