tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-02-08

„Brexit”: imigrantų likimas paaiškės netrukus?

  
„Brexit”: imigrantų likimas paaiškės netrukus?
© flickr.com
Th. May atsakinėjo į klausimus Bendruomenių Rūmuose.
ES šalių piliečių klausimas bus prioritetinis.

Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May Europos Sąjungos šalių piliečių klausimą laiko prioritetiniu ir nori, kad jis būtų išspręstas vos tik prasidėjus deryboms.

 Šiandien Bendruomenių Rūmuose vyksta „Brexit” įstatymo projekto svarstymas, kurio metu į parlamentarų klausimus atsakinėja premjerė Theresa May.
Paklausta apie Europos Sąjungos šalių piliečių ateitį Jungtinėje Karalystėje, premjerė Theresa May sakė, jog nori, kad šis klausimas būtų išspręstas vienas pirmųjų, vos vyriausybei aktyvavus Lisabonos sutarties 50 straipsnį: „Kai tik aktyvuosiu 50 Lisabonos sutarties straipsnį, aš ketinu ES šalių piliečių klausimą padaryti prioritetiniu iš išspręsti jį kuo greičiau tam, kad užtikrintumėm visus susirūpinusius žmones dėl jų ateities”.
 
Paklausta, ar galės ES šalių piliečiai likti JK, Th. May atsakė: „Aš, kaip ir kiti, girdėjau daug istorijų apie šeimas, kurios jau ilgą laiką gyvena JK ir kurie nerimauja, jog jiems teks prievarta išsiskirti ir patirti daug sunkumų”.
 
Galutinis balsavimas dėl „Brexit” įstatymo numatymas 20 val. vietos laiku, Lisabonos sutarties 50 straipsnį aktyvuoti ketinama iki šių metų kovo mėn. pabaigos. 
 
 
 
 
  

Žymos: Theresa May, brexit europos sąjunga

Komentarai

Naujausi straipsniai