tiesa.com, metro.co.uk   |   2018-11-12

„Brexit“ gali būti sustabdytas

  
„Brexit“ gali būti sustabdytas
© Flickr
Gali laukti antras referendumas.

Seras Keiras Starmeris teigia, kad „Brexit“ įmanoma sustabdyti. Kaip rašo Metro.co.uk, sekretorius tikina, kad jei nebus priimtas bendras sprendimas dėl „Brexit“, bus privaloma pateikti visus įmanomus pasirinkimus, taip pat ir galimybę surengti antrą referendumą šiuo klausimu.

Tokią nuomonę apie susidariusią situaciją K. Starmeris pateikė po to, kai praeitą savaitę politikas Jeremy Corbynas siūlė atkreipti dėmesį į priežastis, kodėl žmonės balsavo už Europos Sąjungos palikimą. Vokiečių žurnalui „Der Spiegel“ J. Corbynas sakė, kad „Brexit“ sustabdyti neįmanoma.
Tam paprieštaravo K. Starmeris: „Brexit“ gali būti sustabdytas. Tačiau tikrasis klausimas yra, kokius sprendimus priimsime per kelias ateinančias savaites, kelis ateinančius mėnesius? Jei susitarimas neįvyks, ar reikės dar vienų rinkimų? Ar bus būtinas referendumas?“
 
Jis tęsė, kad būtent tam pritarė ne tik jis, bet ir J. Corbynas bei visa Didžiosios Britanijos Leiboristų partija. K. Stameris tikino, kad jie nesutinka su dabartine „Brexito“ politika.
 
  

Žymos: Politika, Europa, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai